Filmy o budowie domów szkieletowych Top Bud®

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

NASZE WIDEO

Obok grzejników konwektorowych montowanych na ścianach, jest to jedna z najpopularniejszych metod wytwarzania ciepła w domach naszych Klientów. Oczywiście mowa o ogrzewaniu elektrycznym, ponieważ oba te rozwiązania zasilane są z domowej sieci 230V. Przeczytaj i obejrzyj film o tym, jakie parametry muszą mieć kable i sama instalacja grzewcza w podłodze, by zapewniały optymalny komfort cieplny mieszkańcom.

Obejrzyj na filmie ostatnie prace przy budowie domu z poddaszem użytkowym dla małżeństwa z dwójką małych dzieci. Budynek wyposażyliśmy w nowoczesne instalacje CO, CWU i wentylacyjną z odzyskiem ciepła. Jego charakterystyczną cechą jest górny taras dostępny z dwóch sypialni na górnej kondygnacji.

Znowu wracamy do Otwocka, gdzie budujemy jednocześnie trzy domy szkieletowe Top Bud®. Tym razem skupiliśmy się na budynku parterowym 150 m2 w Świdrze, w którym trwają obecnie prace końcowe. Ich częścią jest również montaż wełny mineralnej na elewacjach. Obejrzyj na filmie, dlaczego termoizolację robimy z tego materiału, a nie ze styropianu ryflowanego, a także, w jaki sposób wykonujemy montaż takiej wełny.

Tej inwestycji jeszcze nie pokazywaliśmy w serwisie internetowym www.topbud.pl. Dom ma klasyczną formę architektoniczną z dachem dwuspadowym, którą urozmaica prosta lukarna i zadaszenie tarasu. Mimo że mody się zmieniają, taki dom będzie zawsze na czasie. Natomiast to, co na pewno go wyróżnia, to przytulne, dobrze przemyślane i funkcjonalne wnętrze. Obejrzyj szczegóły tej realizacji w naszym najnowszym materiale wideo.

Takie pytanie zadało wielu użytkowników naszego oficjalnego kanału w YouTube pod publikacjami wideo. Postanowiliśmy więc omówić tę kwestię jeszcze raz i bardziej obrazowo, mimo że wcześniej potraktowaliśmy ją obszernie w jednym z artykułów serwisu internetowego www.topbud.pl. Właśnie dlatego tym razem zrobiliśmy to na filmie.

Prace przy trzech inwestycjach w Świdrze i Wólce Mlądzkiej idą pełną parą. Jeśli chodzi o dom parterowy 150 m2, to rozpoczęliśmy w nim wykonywanie wewnętrznych izolacji. Natomiast w domach z poddaszem użytkowym ukończyliśmy pokrycia dachowe i obróbki blacharskie. Resztę obejrzysz w naszym najnowszym filmie.

Obejrzyj ostatnie prace naszych ekip przy budowie domu szkieletowego Top Bud® w miejscowości Wężyk. Będzie to budynek jednorodzinny z poddaszem użytkowym o tradycyjnym wyglądzie. Wyposażymy go w nowoczesną i ekologiczną instalację grzewczą, dostarczającą ciepło do wnętrz metodą nawiewną. Najbardziej charakterystyczną jego cechą jest efektowne wykończenie całej elewacji deskami sosnowymi na felc.

Ponad dekadę temu w jednym z domów wybudowanych przez naszą firmę miał miejsce pożar. W najnowszym filmie opowiadamy o jego praprzyczynie i tym, co bezpośrednio doprowadziło do jego powstania. Dowiedz się, jak to wydarzenie wpłynęło na stan konstrukcji budynku i jakie działania musieliśmy przedsięwziąć, by przywrócić go do pełnej użyteczności.

W naszym najnowszym filmie obejrzysz stan inwestycji z 13 marca 2023 roku. Obecnie, po dość długiej przerwie spowodowanej niesprzyjającą pogodą, zaczęliśmy wykańczać fasadę domu strukturą tynkową. Jeśli chodzi o wnętrza domu, to doprowadziliśmy je do stanu deweloperskiego zamkniętego Top Bud®. Zobacz jak aktualnie wygląda ta inwestycja.

Pierwszy z domów zrealizowaliśmy w około pięćdziesięciu procentach, natomiast drugi, mniej więcej w osiemdziesięciu. Postanowiliśmy Wam pokazać w najnowszym filmie, jak na każdym z tych etapów wygląda budowa. Inwestycje różnią się od siebie zarówno pod względem powierzchni, jak i projektów architektonicznych, ogrzewania oraz systemów wentylacji. Więcej dowiecie się z materiału wideo. Zapraszamy do oglądania.

W najnowszym materiale wideo omawiamy dla Was kwestie materiałowe i techniczne, które wynikają z naszego doświadczenia w montażu instalacji wody użytkowej i odprowadzania ścieków w domach o konstrukcji szkieletowej-drewnianej. Film zrealizowaliśmy w czasie trzech wizyt na placu budowy domu parterowego w takiej technologii, który wznosimy aktualnie w Otwocku-Świdrze.

W naszym kanale YouTube utworzyliśmy playlistę, do której co jakiś czas dodajemy filmy z dwóch budów, na których wznosimy trzy kolejne domy szkieletowe na terenie Otwocka. W najnowszym odcinku prezentujemy budowę konstrukcji kompaktowego domu z poddaszem użytkowym o powierzchni 94 m2. Obok niego, niemal równolegle w czasie wykonamy kolejny. Oba domy będą identyczne, a realizujemy je w ramach rodzinnej inwestycji.

Jesteśmy już na ostatnim etapie tej inwestycji. Poświęciliśmy jej wcześniej dwa filmy, a dzisiaj publikujemy trzeci. Dom jest już niemal gotowy. Pozostała nam już tylko do wykonania zewnętrzna termoizolacja ze styropianu ryflowanego oraz warstwa tynkarska silikatowo-silikonowa.

W filmie, przy okazji prezentowania budowy domu parterowego 150 m2 w Otwocku-Świdrze, omawiamy kwestię wieszania ciężkich mebli na ścianach szkieletowych, ale też inne ciekawe zagadnienia związane z wykonawstwem i eksploatacją takiego rodzaju budynku.

Zobacz nasz najnowszy materiał wideo, w którym pokazujemy inwestycję młodego małżeństwa z dzieckiem, które zdecydowało się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę. Na filmie pokazujemy m.in. zadaszenie, na którym znajdować się będzie górny taras, a w dalszej części artykułu, wizualizacje budynku i rzuty płaskie pomieszczeń.

W najnowszym materiale wideo zabieramy Cię do Otwocka na budowę domu szkieletowego w zabudowie parterowej o powierzchni prawie 150 m2. Opowiemy Ci, dlaczego między płytami OSB stosujemy klamry i dylatacje, a także, w oparciu o nasze doświadczenie, omówimy dla Ciebie ryzyko zawilgocenia ściany przy zastosowaniu takiej płyty i uwalniania przez nią formaldehydu.

Prowadzimy jednoczesną budowę domów szkieletowych nie tylko w Otwocku. To samo dotyczy miejscowości Wężyk w powiecie grodziskim. Prace przy tych dwóch inwestycjach rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu, więc są na znacznie dalszym etapie. Już niedługo oba domy doprowadzimy do stanu deweloperskiego zamkniętego Top Bud®, umożliwiającego rozpoczęcie wykańczania wnętrz. Tymczasem zachęcamy Cię do obejrzenia efektów dotychczasowych robót naszych ekip w kolejnym materiale filmowym.

Dla ułatwienia zrozumienia zasad wykonawstwa wewnętrznej izolacji termicznej z wełny mineralnej przygotowaliśmy film. Pokazujemy w nim to, gdzie i jak układamy tenże materiał do ocieplania ścian i stropów w przypadku domów szkieletowych naszej firmy.

Zapraszamy Cię do obejrzenia kolejnego, trzeciego już filmu z placu budowy domu szkieletowego w zabudowie parterowej o powierzchni 150 m2, który aktualnie wznosimy w Otwocku-Świdrze. Tym razem omówimy dla Ciebie prawidłowy sposób wykonania zastrzałów w ścianach i nadproży w otworach okiennych. Opowiemy też, jakie jest ich znaczenie dla wytrzymałości konstrukcji domu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejny materiał wideo, w którym rozwijamy kwestię standardowej izolacji przeciwwilgociowej podwaliny pod ścianą szkieletową konstrukcji domu naszej firmy. W pierwszej części naszej serii materiałów wideo omówiliśmy, jakie zagrożenie niesie ze sobą nasiąkanie kapilarne z fundamentu, a tym razem obejrzysz, jak przeciwdziałamy temu zjawisku.

Mamy duże szczęście do Inwestorów z tego miasta. Tylko w ciągu ostatnich sześciu lat wybudowaliśmy w nim pięć domów w zabudowie parterowej i z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej od 80 m2 do 167 m2. Nie wspominając o starszych realizacjach w okolicy Otwocka, których było jeszcze więcej. Do tej listy dojdą trzy kolejne domy szkieletowe Top Bud®, których budowy rozpoczęliśmy w ostatnim czasie i które to będziemy prowadzić w tym samym czasie.

W najnowszym materiale wideo skupiliśmy się na zaprezentowaniu wentylacji z wymiennikiem ciepła, działającej w jednym z domów szkieletowych naszej firmy. Prezentujemy jej zalety, sposób korzystania oraz okresowej obsługi. Analogiczne systemy wentylacyjne, czyli rekuperatory, instalujemy w przeważającej większości domów naszych Klientów.

Wybrać jeden z typowych, których w Internecie są tysiące? Czy może indywidualny, który jest jeszcze tak dalece nieokreślony? Wybór może być niełatwy. Tym bardziej, kiedy nie wiadomo do końca, jakie mogą być skutki takiej bądź innej decyzji. Zapraszamy Cię do obejrzenia naszego najnowszego filmu, który wyjaśnienia różnice między obu typami dokumentacji architektonicznych w kontekście budowy domu szkieletowego przez naszą firmę.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do wszechobecnych elewacji domów, pokrytych masami tynkarskimi. Wykonuje się je stosunkowo prosto, występują w najróżniejszych wariantach kolorystycznych i, szczególnie nowsze ich rodzaje, są dość łatwe do utrzymania w czystości. Stąd ich popularność. Warto jednak wiedzieć, że są też inne warianty wykończeń elewacyjnych, które też mają swoje istotne zalety, a są przy tym stylowe i oryginalne.

Tym razem prezentujemy Wam na filmie jedną z ciekawszych realizacji budowlanych Top Bud® ostatnich lat. Dom omawiany w materiale wideo zaprojektował nasz Klient, uznany polski architekt z dużym dorobkiem zawodowym, odznaczany za osiągnięcia w swojej dziedzinie prestiżowymi nagrodami. Czerpiemy z tego faktu ogromną satysfakcję i cieszymy się, że wykonawstwo swojej inwestycji powierzył naszej firmie.

Realizacja ma miejsce w Sękocinie Nowym. Dom posiada charakterystyczną formę architektoniczną tzw. nowoczesnej stodoły. Wyróżnia się natomiast tym, że składa się z dwóch brył – jednej mieszkalnej, drugiej garażowej, która będzie pełnić również funkcję pomieszczenia gospodarczego. Obejrzyj omawiany budynek w naszym najnowszym materiale wideo.

W okolicy, w której prowadzimy budowę tej inwestycji, już znajduje się kilka uroczych domów szkieletowych w tradycyjnym stylu wiejskim. Widać, że zawiązała się tam społeczność ich entuzjastów. Obejrzyj na filmie, jak powstaje kolejny z nich. Tym razem wznoszony przez nasze ekipy. W artykule znajdziesz też wizualizację bryły domu, widoki czterech elewacji, a także rzuty pomieszczeń parteru i poddasza.

Niedawno poruszaliśmy temat impregnacji drewna budowlanego klasy C24 w oddzielnym artykule, który zamieściliśmy w dziale „Dla Inwestora” naszego serwisu internetowego. Zagadnienie to wzbudziło sporo emocji wśród użytkowników naszego kanału na YouTube, dlatego postanowiliśmy poświęcić mu również oddzielny film.

Który wariant jest lepszy w domu szkieletowym? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ punkt widzenia zależy również od indywidualnych odczuć użytkownika. Oba warianty mają istotne zalety. Natomiast należy też pamiętać o dzielących je różnicach, które mają większe znaczenie w domu szkieletowym niż w jego murowanym odpowiedniku. Im właśnie poświęciliśmy nasz najnowszy film.

Mogłoby się wydawać, że jest to rozwiązanie nietypowe. W polskich warunkach być może tak jest. Natomiast tam, gdzie domy szkieletowe budowane są powszechnie, wcale nie należy do rzadkości. Właśnie taką wylewkę możesz obejrzeć w naszym najnowszym materiale wideo z budowy domu szkieletowego Top Bud® w Jabłonnie.

Niniejszym materiałem wideo rozpoczynamy publikację serii filmów, które pojawiać się będą w naszym oficjalnym serwisie internetowym www.topbud.pl oraz na kanale YouTube - Top Bud Domy szkieletowe. Wspomniana w tytule realizacja będzie się wyróżniać ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i nowoczesnymi instalacjami. Dlatego postanowiliśmy poświęcić jej więcej czasu i zachęcić Cię do śledzenia postępów prac naszych ekip, aż do ukończenia budowy.

Ostatnio w YouTube pojawił się film, którego autor uzasadnia, dlaczego nie poleca domów szkieletowych inwestorom. Zresztą takim tytułem opatrzył swój materiał wideo, który już po kilku dniach zdobył sporą oglądalność wśród widzów jego kanału. Po zapoznaniu się z zawartymi w nim tezami postanowiliśmy zmierzyć się z nimi, z punktu widzenia firmy specjalizującej się w tej technologii od 1993 roku.

W naszym oficjalnym kanale na YouTube pojawiła się prośba jednego z widzów o to, by nie pokazywać tylko nowo budowanych przez nas domów, lecz także te starsze. Chodziło mu o to, żeby pokazać, jak taki dom ma się po czasie i czy rzeczywiście deklarowana przez nas jakość wykonawstwa nie jest pustosłowiem. Wychodząc naprzeciw temu oczekiwaniu zrealizowaliśmy film, w którym pokazujemy jeden z kilkuletnich domów Top Bud® pod takim właśnie kątem.

Obejrzyj nowy film w dziale aktualności naszego serwisu internetowego. Tym razem prezentujemy efekt końcowy budowy domu szkieletowego w Piasecznie. W materiale wideo zobaczysz go od zewnątrz i od środka, a także dowiesz się, jakie rozwiązania zastosowaliśmy w konstrukcji, by zapewnić jej wytrzymałość i bezpieczeństwo przeciwwilgociowe na długie lata.

Tym razem prezentujemy Ci charakterystyczny dom szkieletowy naszego Klienta z okolic Góry Kalwarii. Skojarzenie go ze skandynawskim stylem budowy wynika nie tylko z bryły architektonicznej, sposobu wykończenia elewacji, czy też samej technologii drewnianej. Chodzi też o właściwości termiczne i energetyczne domu, a także zastosowane w nim instalacje, grzewczą i wentylacyjną. Więcej dowiesz się oglądając nasz najnowszy film.

Nasze prace przy budowie wymienionego w tytule domu dobiegły końca. Doprowadziliśmy go do stanu deweloperskiego zamkniętego. Ponadto Inwestorzy zlecili nam jeszcze jedno zadanie, czyli budowę dolnego tarasu, którego – co prawda – w materiale wideo jeszcze nie ma, ale sam dom, jak najbardziej mogliśmy już zaprezentować. I niniejszym czynimy to w najnowszym filmie.

Była to jedna z kilku rozbudów domów w historii naszej firmy. Jednak pierwsza, która wymagała takiego nakładu pracy w starej części budynku. Tak właśnie było w przypadku prezentowanej realizacji na terenie Otwocka, gdzie poza budową nowego skrzydła wykorzystaliśmy zastaną na miejscu instalację CO (pompę ciepła powietrze-woda), a rozbudowywany obiekt poddaliśmy termomodernizacji.

Jesteśmy na etapie kończenia budowy efektownego domu szkieletowego w okolicach Góry Kalwarii. Z niecierpliwością czekamy na moment, w którym będziemy mogli udać się do miejsca realizacji z kamerą, żeby go Wam pokazać w materiale wideo. Nastąpi to już niebawem. Tymczasem zobacz zapowiedź filmową i dotychczasowe zdjęcia z budowy.

Zobacz nowy materiał wideo, w którym pokazujemy, jak powiększamy stary dom naszej Klientki o dodatkowe 98 m2 powierzchni użytkowej. W dobudówce znajdować się będzie reprezentacyjny salon z antresolą, dwie sypialnie, łazienka z WC oraz garderoba. Obecnie nasze ekipy finalizują roboty budowlane na zewnątrz, a już za dwa tygodnie w środku nowego skrzydła rozpoczną się prace wykończeniowe.

Wybudowaliśmy go w Otwocku dla starszego małżeństwa, które czekało na ten moment przez sześć ostatnich miesięcy. Właściciele nowego domu są bardzo szczęśliwi i podekscytowani zbliżającą się chwilą zamieszkania pod własnym dachem. Nastąpi to już niebawem, bo za około dwa tygodnie. Czyli po zakończeniu prac wykończeniowych. Obejrzyj efekt naszych prac na filmie.

Budowa domu na takiej płycie podraża inwestycję. W niektórych przypadkach jest jednak nie do uniknięcia. Choć zdarza się to rzadko. W naszym najnowszym filmie pokazujemy jedną z naszych aktualnych realizacji, która jest właśnie przykładem budowy, gdzie nie mogliśmy zastosować tradycyjnego fundamentu z bloczka na ławie zbrojonej. Zobacz dlaczego.

Finalizujemy budowę domu szkieletowego dla rodziny trzyosobowej, którą obszernie prezentujemy w materiałach wideo na YouTube i w naszym oficjalnym serwisie internetowym www.topbud.pl. Tym razem w filmie obejrzysz prace tynkarskie, po których zakończeniu inwestycja osiągnie stan deweloperski i będą mogły się rozpocząć prace wykończeniowe wnętrz oraz rekultywacja terenu działki.

W materiale wideo prezentujemy sposób wykonania zewnętrznej i wentylowanej izolacji termicznej ze styropianu ryflowanego na ścianach domu szkieletowego Top Bud®. Budujemy go w Wólce Mlądzkiej (Otwock) dla pary z dzieckiem. Obejrzyj, z czego składa się taka izolacja i jak ją montujemy, by prawidłowo oddawała swoje właściwości cieplne.

W najnowszym wideo na temat elementów domu szkieletowego Top Bud® prezentujemy materiały konstrukcyjne oraz sposób prawidłowego wykonania bezpiecznej pod względem przeciwpożarowym zabudowy ozdobnej wkładu kominkowego. W filmie obejrzysz też montaż wyłazu na strych, który przygotowaliśmy jako dodatkową przestrzeń w domu do przechowywania rzeczy, a także wprawianie wewnętrznych parapetów okiennych. W tym przypadku MDF.

W najnowszym materiale wideo pokazujemy, w jaki sposób wykonujemy wewnętrzną izolację termiczną ściany szkieletowej domu Top Bud® z wełny mineralnej, a także warstwę paroizolacyjną, chroniącą konstrukcję przed wilgocią. Prezentujemy również komin systemowy, typowy dla naszych realizacji, wraz z izolacją przeciwpożarową.

Pan Łukasz od prawie dwunastu miesięcy jest właścicielem domu, który wybudowaliśmy dla niego w 2020 roku. Korzystając z jego uprzejmości zarejestrowaliśmy kamerą blisko 30-minutową rozmowę, w której opowiada interesujące rzeczy na temat realizacji jego inwestycji przez naszą firmę i komfortu mieszkaniowego gotowego domu.

Już wkrótce zarówno w naszym oficjalnym serwisie internetowym, jak i na kanale YouTube opublikujemy od dawna zapowiadaną rozmowę z właścicielem domu szkieletowego według gotowego projektu ARKLOW. Obejrzyj już teraz jej fragmenty.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry