Jak szybko rozpoczniemy budowę Twojego domu szkieletowego?

Szybkość rozpoczęcia budowy zależy nie tylko od nas, ale również od tego, jak jesteś do niej przygotowany. Dowiedz się, w jaki sposób jako wykonawca możemy przyspieszyć wbicie pierwszej łopaty na placu budowy Twojego domu.

Przede wszystkim zachęcamy Cię do umówienia się na spotkanie w siedzibie naszej firmy. Rozmowa z Tobą umożliwi nam doprecyzowanie stanu Twoich przygotowań w zakresie działki, projektu architektonicznego, formalności budowlanych i kredytowych. W każdym z wyżej wymienionych przypadków chętnie Ci pomożemy.

  • Jeśli poszukujesz działki pod budowę, ocenimy ją dla Ciebie przed zakupem. Sprawdzimy jakie panują na niej warunki gruntowe i jaka jest dostępność przyłączy: elektrycznego i wodno-kanalizacyjnego. Sprawdzimy też, czy da się w nią wpasować dom według wybranej przez Ciebie koncepcji lub projektu. Przestudiujemy również wytyczne Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla terenu, na którym znajduje się działka.
  • Nasz architekt wykona dla Ciebie indywidualny projekt domu szkieletowego w naszym biurze. Projekt ten będziemy na bieżąco kosztorysować, co ułatwi Ci kontrolę nad budżetem, jaki chcesz przeznaczyć na swoją inwestycję. Dzięki szybkim wycenom powstanie on też o wiele szybciej i – co również ważne – będzie od razu dopasowany do warunków technologii szkieletowej.
  • Jeśli zdecydujesz się na budowę według gotowego projektu dla domu murowanego, pomożemy Ci go wybrać, żeby był dopasowany do Twoich potrzeb mieszkaniowych, jak też działki i budowy w technologii szkieletowej. Jeśli zlecisz nam wykonawstwo Twojego domu, wtedy dostosowanie takiego projektu w naszej firmie wykonamy dla Ciebie nieodpłatnie.
  • Wskażemy Ci całą niezbędną dokumentację, jaką należy przygotować przed wnioskowaniem o budowę domu w urzędzie. Lecz to nie wszystko, bo również wypełnimy za Ciebie skomplikowany wniosek o pozwolenie na budowę. W razie pojawienia się pytań ze strony urzędu do tego właśnie wniosku i projektu domu, nasz architekt stawi się w nim za Ciebie osobiście i udzieli na nie odpowiedzi. Dzięki temu również realizacja Twojej inwestycji zyska na czasie, a Ty zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych nerwów.
  • W przypadku starania się o kredyt, przedstawimy Ci listę niezbędnych dokumentów do złożenia wniosku. Wykonamy też kosztorys budowy Twojego domu, zgodny z wymogami banku.

Pomagając Ci w powyższych zagadnieniach, będziemy równolegle przygotowywać się do otwarcia placu budowy Twojego domu: zarezerwujemy terminy naszych ekip, skompletujemy materiały, zaplanujemy ich dostawy.

Technologia szkieletowa umożliwia prowadzenie robót budowlanych o dowolnej porze roku. Jest to jej duży atut, który również przyspiesza moment ukończenia takiej inwestycji.

Dzięki naszej pomocy, budowę Twojego domu możemy rozpocząć nawet po trzech miesiącach od pierwszego kontaktu z nami.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

 

powrót do góry