Przykłady gotowych domów szkieletowych Top Bud®

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

Domy parterowe

Inicjatorami budowy było młode małżeństwo wychowujące dwójkę małych dzieci. Ze względu na brak czasu i wiedzy o budowie domu murowanego metodą tradycyjną, nasi Klienci zdecydowali się powierzyć realizację swojej inwestycji naszej firmie.

Inwestorzy posiadali niewielką działkę o podłużnym kształcie, którą chcieli wykorzystać pod budowę domu parterowego. Nasz architekt zaprojektował na niej budynek o oczekiwanej przez Klientów bryle, a także liczbie i wielkości pomieszczeń, pozostawiając też sporą część dostępnego terenu pod rekreację.

Naszą Klientką była samotna kobieta w średnim wieku, wychowująca syna. Posiadała działkę w okolicach Góry Kalwarii, co zmotywowało ją do spełnienia swojego marzenia o własnym domu. W ten sposób trafiła do naszej firmy.

Dom wybudowaliśmy dla młodego małżeństwa z dziećmi. Projekt opracowało nasze Biuro Architekta. Ze względu na niewielką powierzchnię działki, budynek musiał mieć jak najmniejsze wymiary. Jednocześnie Inwestorom zależało na możliwie obszernym wnętrzu.

Charakterystyczną cechą tej realizacji było to, że konstrukcję szkieletową wznieśliśmy na starym fundamencie, należącym do domu, który uprzednio wyburzyliśmy. W ten sposób pomogliśmy naszym Klientom w obniżeniu kosztów inwestycji i zachowaniu potrzebnego im podpiwniczenia.

Nasz Klient pojawił się u nas w firmie z pomysłem wybudowania domu, który miał pełnić funkcję sezonowego, ponieważ chciał spędzać latem więcej czasu poza Warszawą. Jak się potem okazało, gotowy dom spodobał mu się aż tak, że zrezygnował z mieszkania w stolicy i zamieszkał w nim na stałe, i to pomimo dużo większej odległości od centrum miasta.

Naszymi Klientami było młode małżeństwo z dziećmi, którego marzeniem było zamieszkanie w wygodnym domu i – co również było priorytetem dla Inwestorów – generującym jak najniższe koszty ogrzewania. Dlatego wybrali budowę w technologii szkieletowej drewnianej, którą powierzyli naszej firmie.

Inwestorami było małżeństwo w średnim wieku, które chciało poprawić swój komfort mieszkaniowy, przeprowadzając się do własnego i energooszczędnego domu na obrzeżach Sochaczewa. Naszą ofertę odnaleźli w Internecie i zdecydowali się powierzyć nam realizację swojego planu.

Dom w zabudowie parterowej z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 35 stopni. Zgodnie z życzeniem Inwestorów, budynek miał mieć maksymalnie prostą bryłę, zadaszony taras oraz garaż dla jednego samochodu. Tak też został zaprojektowany przez naszego architekta.

Energooszczędny, kompaktowy, wygodny. W sam raz na niewielką działkę podmiejską. Właśnie taką posiadał nasz Klient z okolic Otwocka i wykorzystał ją do budowy własnego, wymarzonego domu szkieletowego.

Inwestycję zrealizowaliśmy dla młodego małżeństwa z dziećmi, które zapragnęło zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Warszawy. Zlokalizowana jest w powiecie otwockim, na ładnej działce, blisko lasu.

Prezentowany dom powstał na podstawie indywidualnego projektu, wykonanego na zamówienie Inwestorów przez naszego architekta. Wybudowaliśmy go w spokojnej okolicy wiejskiej, niedaleko Makowa Mazowieckiego dla pary emerytów.

Kompaktowy dom szkieletowy w zabudowie parterowej z garażem jednostanowiskowym. Wybudowaliśmy go dla małżeństwa na emeryturze i w ten sposób zrealizowaliśmy marzenie Klientów o przeprowadzce w spokojną okolicę poza Warszawą.

Dom szkieletowy według projektu indywidualnego, który wykonał architekt zatrudniony przez Inwestora. Natomiast nasza firma opracowała dla niego oddzielny projekt konstrukcyjny, by dostosować go do warunków budowy w technologii szkieletowej-drewnianej.

Domy z poddaszem lub piętrem

Kompaktowy dom szkieletowy z poddaszem użytkowym i antresolą. Wybudowaliśmy go na podstawie indywidualnego projektu, który wykonał nasz architekt. Współtworząc bryłę budynku, nasi Klienci inspirowali się domami jednorodzinnymi z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, charakteryzującymi się prostymi i nienachalnymi bryłami.

Inwestycję realizowaliśmy na podstawie projektu indywidualnego, wykonanego dla naszych Klientów przez zatrudnionego przez nich architekta. Oczywiście do dostarczonej nam dokumentacji przygotowaliśmy oddzielny projekt konstrukcyjny dla technologii szkieletowej-drewnianej.

Wybudowaliśmy go na podstawie gotowego projektu, zakupionego przez Klientów w Internecie. Na życzenie Inwestorów, projekt ten poddaliśmy jednak kilku modyfikacjom w zakresie zadaszenia tarasu i znajdujących się nad nim okien w górnych sypialniach.

Inwestorzy zdecydowali się na wykonawstwo naszej firmy, kierując się m.in. możliwością wykonania indywidualnego projektu domu przez naszego architekta. Zależało im też na jak największych oszczędnościach z tytułu ogrzewania, więc z góry zdecydowali się na gruntową pompę ciepła, do której otrzymali od nas rekuperator w cenie inwestycji.

Naszymi Klientami było młode małżeństwo z dziećmi, które odkąd zaczęło myśleć o własnym domu, skłaniało się najbardziej ku budowie w technologii szkieletowej drewnianej lub zakupowi gotowego domu wykonanemu w ten sposób.

Inwestycja zlokalizowana jest na ładnej działce, położonej w leśnej niecce, na skraju miejscowości Jazgarzewszczyzna koło Piaseczna. Miejsce to ma duże walory wypoczynkowe i dobry dojazd do Warszawy. Nasz Klient wybrał je na budowę, by spełnić swoje marzenie o własnym domu.

Budynek wznieśliśmy na uroczej działce leśnej w podwarszawskiej miejscowości Izabelin C. Naszymi Klientami było małżeństwo na stałe mieszkające w Australii, dlatego przez cały okres realizacji, wszystkie ustalenia inwestycyjne prowadziliśmy zdalnie. Pomimo takiego ograniczenia, efekt końcowy budowy zachwycił naszych Klientów.

Dom wybudowaliśmy na podstawie indywidualnego projektu naszego firmowego architekta. Zamieszkuje go liczna rodzina, stąd jego powierzchnia użytkowa wynosi blisko 250 m2. Mimo takiej wielkości, budynek generuje bardzo niskie koszty ogrzewania i chłodzenia.

Dom wybudowaliśmy według indywidualnego projektu, wykonanego w naszym Biurze architekta. Klientami było młode małżeństwo, wychowujące dwójkę małych dzieci. Rodzina mieszkała wcześniej w bloku na terenie Otwocka. Prezentowana inwestycja stała się spełnieniem jej marzenia o własnym domu pod miastem w otoczeniu przyrody.

SLIDER

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry