Przykłady gotowych domów szkieletowych Top Bud®

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

Domy parterowe

Ma typowo miejski charakter. Powstał według projektu indywidualnego, wykonanego na zlecenie przez architekta zatrudnionego przez Inwestorkę. Charakteryzuje się nowoczesną, prostokątną bryłą, która w górnej części imituje stropodach. Zobacz jak prezentuje się ten dom po roku od zamieszkania.

Stał się spełnieniem marzeń dla pary, której pragnieniem było wspólne zamieszkanie poza miastem. Dom został "uszyty na miarę" pod względem powierzchni i kosztów utrzymania. Inwestycję przekazaliśmy szczęśliwym Klientom jesienią ubiegłego roku. Wraz z nadejściem wiosny, rozpoczęli oni pierwsze prace, których efektem będzie przydomowy ogród. Zobacz więcej szczegółów.

Wybudowaliśmy go dla młodej rodziny wielodzietnej w cichej i spokojnej okolicy gminy Halinów, tuż przy ścianie lasu. Cechuje się prostą bryłą z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 35° i funkcjonalnym wnętrzem. Powstał na podstawie indywidualnego projektu architektonicznego.

Wybudowaliśmy go w powiecie piaseczyńskim na podstawie indywidualnego projektu architektonicznego, który dostarczyli nam Inwestorzy. Na początku miał być domem murowanym, jednak po zestawieniu zalet technologii tradycyjnej i szkieletowej – szczególnie właściwości energetycznych obu rodzajów konstrukcji – nasi Klienci podjęli decyzję o powierzeniu jego budowy naszej firmie.

Inwestycja należy do małżeństwa, które postanowiło na stare lata stworzyć dla siebie i swoich bliskich rodzinny, gościnny i ciepły dom – także w sensie dosłownym. Nasi Klienci zdecydowali się na technologię szkieletową zdając sobie sprawę, że tak duży budynek murowany byłby bardzo kosztowny w ogrzewaniu. Ponadto chcieli zrealizować swoje marzenie szybko, więc wykonawstwo zlecili naszej firmie.

Jest to budynek parterowy z garażem jednostanowiskowym. Wznieśliśmy go dla rodziny dwupokoleniowej. Zarówno wnętrze, jak i architekturę zewnętrzną dostosowaliśmy do potrzeb osoby z niepełnosprawnością ruchową. Przeczytaj więcej o tej inwestycji i zobacz gotowy dom z tarasem na zdjęciach.

Wybudowaliśmy go z myślą o potrzebach osoby niepełnosprawnej, poruszającej się na wózku inwalidzkim. Dom posiada szereg udogodnień, które pomagają właścicielowi w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto budynek wyposażyliśmy w rozwiązanie grzewcze z opcją chłodzenia wnętrz, które praktycznie nie wymaga obsługi.

Właściciele to młode małżeństwo, które zakupiło wymarzoną działkę w pięknej okolicy leśnej o walorach wypoczynkowych niedaleko Radzymina. Po wyborze domu szkieletowego i zapoznaniu się z ofertami różnych firm budowlanych, finalnie realizację swojej inwestycji powierzyło nam.

Inwestor był właścicielem ładnej działki narożnej, którą postanowił przeznaczyć pod budowę wymarzonego domu. Od początku rozważał wybór technologii szkieletowej. Po zapoznaniu się z ofertami różnych firm, które oferują takie domy, ostatecznie powierzył realizację swojej inwestycji nam.

Jest własnością starszego małżeństwa, które postanowiło wyprowadzić się z niefunkcjonalnego i kosztownego w ogrzewaniu dwupiętrowego domu murowanego z lat 80-tych, znajdującego się na ulicy obok. Zgodnie z ich życzeniem, nowy dom miał być parterowy, bezobsługowy i tani w ogrzewaniu.

Inwestorami było młode małżeństwo, wychowujące dwójkę dzieci. Jedno z nich wymaga stałej opieki i porusza się na wózku inwalidzkim. Rodzice dowiedziawszy się, że mamy na swoim koncie realizacje domów dla osób niepełnosprawnych, zdecydowali się na ofertę naszej firmy. Ponadto zależało im na szybkiej budowie domu i niskich kosztach jego ogrzewania.

Nasz Klient zdecydował się na dom szkieletowy, ponieważ jest osobą mocno zaangażowaną w życie zawodowe. Przez to trudno byłoby mu znaleźć czas na budowę domu murowanego metodą gospodarczą. Poza tym, skłaniał się ku takiej technologii również ze względów finansowych. Dokładniej – brał pod uwagę oszczędności z tytułu późniejszej eksploatacji takiego budynku.

Jego właścicielka ma styczność zawodową z firmami ze Szwecji i bywa w tym kraju. Domyślamy się więc, że, m.in., to natchnęło ją do wyboru domu w technologii szkieletowej i – w konsekwencji – naszej firmy na jego wykonawcę.

Inwestorkami były dwie siostry. Obie panie posiadały sąsiadujące ze sobą działki budowlane w uroczym zakątku leśnym niedaleko Piaseczna. Postanowiły przeznaczyć je na budowę dwóch kompaktowych i energooszczędnych domów szkieletowych naszej firmy.

Jest to nasza realizacja z 2019 roku. Inicjatorami inwestycji było młode małżeństwo, wychowujące małe dzieci. Nasi Klienci postanowili spełnić swoje marzenie o własnym domu. Okolicznością, która temu sprzyjała, było to, że posiadali własną działkę na osiedlu domów jednorodzinnych.

Prezentowana inwestycja jest spełnieniem marzeń naszej Klientki, która mieszkała wcześniej w zimnym i zawilgoconym domu z cegły, wybudowanym w latach pięćdziesiątych XX wieku. Mieszkanie w nim było nie tylko niekomfortowe, lecz również drogie ze względu na wysokie koszty ogrzewania. Ponadto nasza Klientka musiała się w nim zajmować starszą i schorowaną osobą. To dodatkowo komplikowało jej sytuację życiową i podopiecznego. Dopiero nowy dom zmienił ją diametralnie na plus.

Wybudowaliśmy go na podstawie gotowego projektu architektonicznego dla domu murowanego. Został on zakupiony przez Inwestorów w Internecie i dostarczony nam na spotkanie w siedzibie naszej firmy. Po doprecyzowaniu kosztów budowy domu na podstawie tegoż projektu w energooszczędnej technologii szkieletu drewnianego, dostosowaliśmy go nieodpłatnie do jej warunków.

Inicjatorami inwestycji była rodzina dwupokoleniowa, starsze małżeństwo emerytów i młodsze małżeństwo, wychowujące dwójkę dzieci. Budynek powstał według projektu współrealizowanego przez architektkę wnętrz, zatrudnioną przez naszych Klientów.

Inicjatorami budowy było młode małżeństwo wychowujące dwójkę małych dzieci. Ze względu na brak czasu i wiedzy o budowie domu murowanego metodą tradycyjną, nasi Klienci zdecydowali się powierzyć realizację swojej inwestycji naszej firmie.

Inwestorzy posiadali niewielką działkę o podłużnym kształcie, którą chcieli wykorzystać pod budowę domu parterowego. Nasz architekt zaprojektował na niej budynek o oczekiwanej przez Klientów bryle, a także liczbie i wielkości pomieszczeń, pozostawiając też sporą część dostępnego terenu pod rekreację.

Naszą Klientką była samotna kobieta w średnim wieku, wychowująca syna. Posiadała działkę w okolicach Góry Kalwarii, co zmotywowało ją do spełnienia swojego marzenia o własnym domu. W ten sposób trafiła do naszej firmy.

Dom wybudowaliśmy dla młodego małżeństwa z dziećmi. Projekt opracowało nasze Biuro Architekta. Ze względu na niewielką powierzchnię działki, budynek musiał mieć jak najmniejsze wymiary. Jednocześnie Inwestorom zależało na możliwie obszernym wnętrzu.

Charakterystyczną cechą tej realizacji było to, że konstrukcję szkieletową wznieśliśmy na starym fundamencie, należącym do domu, który uprzednio wyburzyliśmy. W ten sposób pomogliśmy naszym Klientom w obniżeniu kosztów inwestycji i zachowaniu potrzebnego im podpiwniczenia.

Nasz Klient pojawił się u nas w firmie z pomysłem wybudowania domu, który miał pełnić funkcję sezonowego, ponieważ chciał spędzać latem więcej czasu poza Warszawą. Jak się potem okazało, gotowy dom spodobał mu się aż tak, że zrezygnował z mieszkania w stolicy i zamieszkał w nim na stałe, i to pomimo dużo większej odległości od centrum miasta.

Naszymi Klientami było młode małżeństwo z dziećmi, którego marzeniem było zamieszkanie w wygodnym domu i – co również było priorytetem dla Inwestorów – generującym jak najniższe koszty ogrzewania. Dlatego wybrali budowę w technologii szkieletowej drewnianej, którą powierzyli naszej firmie.

Inwestorami było małżeństwo w średnim wieku, które chciało poprawić swój komfort mieszkaniowy, przeprowadzając się do własnego i energooszczędnego domu na obrzeżach Sochaczewa. Naszą ofertę odnaleźli w Internecie i zdecydowali się powierzyć nam realizację swojego planu.

Dom w zabudowie parterowej z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 35 stopni. Zgodnie z życzeniem Inwestorów, budynek miał mieć maksymalnie prostą bryłę, zadaszony taras oraz garaż dla jednego samochodu. Tak też został zaprojektowany przez naszego architekta.

Energooszczędny, kompaktowy, wygodny. W sam raz na niewielką działkę podmiejską. Właśnie taką posiadał nasz Klient z okolic Otwocka i wykorzystał ją do budowy własnego, wymarzonego domu szkieletowego.

Inwestycję zrealizowaliśmy dla młodego małżeństwa z dziećmi, które zapragnęło zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Warszawy. Zlokalizowana jest w powiecie otwockim, na ładnej działce, blisko lasu.

Prezentowany dom powstał na podstawie indywidualnego projektu, wykonanego na zamówienie Inwestorów przez naszego architekta. Wybudowaliśmy go w spokojnej okolicy wiejskiej, niedaleko Makowa Mazowieckiego dla pary emerytów.

Kompaktowy dom szkieletowy w zabudowie parterowej z garażem jednostanowiskowym. Wybudowaliśmy go dla małżeństwa na emeryturze i w ten sposób zrealizowaliśmy marzenie Klientów o przeprowadzce w spokojną okolicę poza Warszawą.

Dom szkieletowy według projektu indywidualnego, który wykonał architekt zatrudniony przez Inwestora. Natomiast nasza firma opracowała dla niego oddzielny projekt konstrukcyjny, by dostosować go do warunków budowy w technologii szkieletowej-drewnianej.

Domy z poddaszem lub piętrem

Budowa domu była nietypowa z powodu lokalnych przepisów, które nakładały istotne ograniczenia budowlane na teren działki Inwestora. Musieliśmy je uwzględnić zarówno na etapie projektowania domu, jak i jego wznoszenia. Dowiedz się, jakie trudności pokonaliśmy podczas tej realizacji i zobacz jak prezentuje się jej efekt końcowy.

Naszymi Klientami było małżeństwo posiadające dzieci, które dotychczas zamieszkiwało dom murowany tuż obok działki budowlanej, na której realizowaliśmy prezentowaną inwestycję. W czasie spotkania po blisko roku od zasiedlenia nowego budynku, właścicielka nie ukrywała przed nami swojego zadowolenia.

Nasz Klient to młody mąż i głowa rodziny. Dorastał w okolicy, w której wiele domów mieszkalnych to przykłady dawnej architektury drewnianej w stylu Świdermajer. Czy to miało wpływ na jego decyzję o wyborze technologii szkieletowej? Niewykluczone, ponieważ z góry zakładał, że chce mieć dom o konstrukcji drewnianej ze wszystkimi jego zaletami. Wcześniej wybrał nawet projekt architektoniczny dla domu murowanego, ale też z góry założył potrzebę jego adaptacji do budowy w szkielecie drewnianym.

Właścicielami jest młode małżeństwo wychowujące małe dzieci. Dom ma powracającą do łask bryłę w formie sześcianu z bocznym skrzydłem, w którym znajduje się garaż dla jednego samochodu. Budynek posiada pełne piętro, w którym sufity znajdują się na wysokości 2 m 60 cm. Górne wnętrza są więc bardzo ustawne i wygodne.

Właścicielami jest młode małżeństwo, które na początku planowało budowę domu murowanego. Zmienili jednak zdanie po tym, jak ojciec jednego z nich zdecydował się na energooszczędny dom szkieletowy naszej firmy, który wybudowaliśmy dla niego półtora roku wcześniej. Będąc pod wrażeniem szybkości budowy i jakości wykonania domu, a także jego energooszczędności, para również zdecydowała się ostatecznie na technologię szkieletową. Realizację swojej inwestycji od A do Z zleciła naszej firmie.

Realizację inwestycji rozpoczęliśmy pod koniec marca 2021 roku, a zakończyliśmy pod koniec października tego samego roku. Przedmiotem budowy był dom szkieletowy z poddaszem użytkowym o prostej bryle z dachem dwuspadowym, wyposażony w nowoczesne i energooszczędne instalacje grzewczą i wentylacyjną. Obejrzyj zdjęcia domu z zewnątrz oraz jego wnętrza.

Inwestycję zrealizowaliśmy na działce o trudnych warunkach gruntowych. Po audycie technicznym miejsca realizacji, w czasie którego okazało się, że teren był kiedyś zalewany przez Wisłę, przez co ma ilastą strukturę i jest wilgotny, zaproponowaliśmy naszym Klientom wzniesienie konstrukcji domu na zbrojonej płycie fundamentowej.

Jest to budynek o modnej wśród inwestorów bryle, tzw. nowoczesnej stodoły. Ma plan prostokątny i dwa skrzydła - mieszkalne oraz garażowe z pomieszczeniem rekreacyjnym na poddaszu. Dom powstał według gotowego projektu o nazwie ARKLOW, który Inwestorzy zakupili w Internecie, a my, zgodnie z ich oczekiwaniami, poddaliśmy go kilku architektonicznym modyfikacjom. Zobacz efekt końcowy naszej realizacji po zagospodarowaniu terenu działki.

Nasi Klienci to małżeństwo z dwójką dzieci, które ze względów zawodowych przeniosło się do Warszawy z północy Polski. Po pewnym czasie życie w dużym mieście stało się dla nich uciążliwe. Zapragnęli więc zamieszkać w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do stolicy. W tym celu zakupili działkę w gminie Żabia Wola, niedaleko drogi ekspresowej S8, i przystąpili do realizacji swojego planu budowy własnego domu.

Choć z zewnątrz prezentuje się kompaktowo, to w rzeczywistości zapewnia naszym Klientom, czyli małżeństwu z małym dzieckiem, dużą przestrzeń mieszkalną. Wybudowaliśmy go na podstawie gotowego projektu architektonicznego, który dostosowaliśmy do warunków technologii szkieletowej w cenie realizacji inwestycji.

Nasza Klientka chciała wybudować energooszczędny i modny dom w minimalistycznej bryle tzw. nowoczesnej stodoły. Projekt takiego domu należało wykonać od samego początku. Zleciła więc to zdanie naszej firmie. Tym samym zdecydowała się na jego budowę w technologii szkieletowej-drewnianej.

Nasi Klienci zdecydowali się na budowę domu z częścią mieszkalną dla osoby niepełnosprawnej, poruszającej się na wózku inwalidzkim. Po przewertowaniu ofert wielu firm, wybrali technologię budowy w szkielecie drewnianym, a nas na wykonawcę swojej inwestycji.

Jest jedną z najbardziej charakterystycznych inwestycji, jakie zrealizowaliśmy w ciągu ostatnich lat. Posiada nietypowe wykończenie elewacji w postaci naturalnych kafli ceglanych. Z zewnątrz w ogóle nie wygląda na dom szkieletowy-drewniany, a jednak nim jest i posiada wszystkie zalety budynku w tej energooszczędnej technologii.

Inwestorzy to małżeństwo wychowujące małe dzieci. Ich pragnieniem była przeprowadzka w spokojną okolicę z dobrym dojazdem do Warszawy. Takie miejsce znaleźli na obrzeżach Otwocka. Kupili w nim działkę i powierzyli nam zaprojektowanie oraz budowę swojego wymarzonego domu szkieletowego.

Inwestorzy byli zdecydowani na dom szkieletowy. Zanim jednak wybrali jego wykonawcę, najpierw każdego sprawdzili możliwie dokładnie w Internecie. Po swoich pierwszych wnioskach pojawili się w naszym biurze. My zaś, dla jeszcze lepszej weryfikacji, przekazaliśmy im adresy naszych byłych Klientów. Dzięki temu mogli się z nimi spotkać i wysłuchać ich opinii na nasz temat. Po odbyciu kilku takich rozmów, Inwestorzy wybrali nas na wykonawcę swojego wymarzonego domu.

Inwestor zdecydował się na nasze usługi, ponieważ ponad dwadzieścia lat temu wybudowaliśmy dom szkieletowy w Grodzisku Mazowieckim dla jego znajomego, który zachwalał nasze wykonawstwo. To przekonało go, by powierzyć realizację swojej inwestycji naszej firmie, również w zakresie indywidualnego projektu architektonicznego.

Inwestor zgłosił się do nas, ponieważ nie mógł znaleźć w Internecie gotowego projektu domu, który pasowałby do posiadanej przez niego działki o szerokości zaledwie 11 m. Uznał, że będzie musiał zlecić jego zaprojektowanie od A do Z firmie. Będąc jednocześnie zdecydowanym na dom w technologii szkieletowej-drewnianej, zwrócił się z tym do nas.

Inwestorom podobały się domy amerykańskie w tzw. stylu kolonialnym, które charakteryzują się zmiennością wielkości i kształtu okien, nieregularnymi bryłami, ukośnymi ścianami czy tarasami przy frontowej elewacji. Znaleźli więc ofertę Top Bud® w Internecie i pojawili się w naszym biurze, by zlecić nam zaprojektowanie i wybudowanie swojego wymarzonego domu.

Inwestorami było małżeństwo wychowujące małe dziecko. Para postanowiła zlecić nam budowę domu szkieletowego, zachęcona energooszczędnością i możliwością jego zaprojektowania od początku do końca z naszym architektem.

Inwestorami była rodzina dwupokoleniowa, tj. małżeństwo z dziećmi oraz starsze pokolenie rodziców. Zgodnie z życzeniem Klientów, powierzchnia domu miała być podzielona procentowo między nich w stosunku siedemdziesiąt do trzydziestu. Większa część miała przypaść młodszym, zaś mniejsza, starszym mieszkańcom.

Kompaktowy dom szkieletowy z poddaszem użytkowym i antresolą. Wybudowaliśmy go na podstawie indywidualnego projektu, który wykonał nasz architekt. Współtworząc bryłę budynku, nasi Klienci inspirowali się domami jednorodzinnymi z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, charakteryzującymi się prostymi i nienachalnymi bryłami.

Inwestycję realizowaliśmy na podstawie projektu indywidualnego, wykonanego dla naszych Klientów przez zatrudnionego przez nich architekta. Oczywiście do dostarczonej nam dokumentacji przygotowaliśmy oddzielny projekt konstrukcyjny dla technologii szkieletowej-drewnianej.

Wybudowaliśmy go na podstawie gotowego projektu, zakupionego przez Klientów w Internecie. Na życzenie Inwestorów, projekt ten poddaliśmy jednak kilku modyfikacjom w zakresie zadaszenia tarasu i znajdujących się nad nim okien w górnych sypialniach.

Inwestorzy zdecydowali się na wykonawstwo naszej firmy, kierując się m.in. możliwością wykonania indywidualnego projektu domu przez naszego architekta. Zależało im też na jak największych oszczędnościach z tytułu ogrzewania, więc z góry zdecydowali się na gruntową pompę ciepła, do której otrzymali od nas rekuperator w cenie inwestycji.

Naszymi Klientami było młode małżeństwo z dziećmi, które odkąd zaczęło myśleć o własnym domu, skłaniało się najbardziej ku budowie w technologii szkieletowej drewnianej lub zakupowi gotowego domu wykonanemu w ten sposób.

Inwestycja zlokalizowana jest na ładnej działce, położonej w leśnej niecce, na skraju miejscowości Jazgarzewszczyzna koło Piaseczna. Miejsce to ma duże walory wypoczynkowe i dobry dojazd do Warszawy. Nasz Klient wybrał je na budowę, by spełnić swoje marzenie o własnym domu.

Budynek wznieśliśmy na uroczej działce leśnej w podwarszawskiej miejscowości Izabelin C. Naszymi Klientami było małżeństwo na stałe mieszkające w Australii, dlatego przez cały okres realizacji, wszystkie ustalenia inwestycyjne prowadziliśmy zdalnie. Pomimo takiego ograniczenia, efekt końcowy budowy zachwycił naszych Klientów.

Dom wybudowaliśmy na podstawie indywidualnego projektu naszego firmowego architekta. Zamieszkuje go liczna rodzina, stąd jego powierzchnia użytkowa wynosi blisko 250 m2. Mimo takiej wielkości, budynek generuje bardzo niskie koszty ogrzewania i chłodzenia.

Dom wybudowaliśmy według indywidualnego projektu, wykonanego w naszym Biurze architekta. Klientami było młode małżeństwo, wychowujące dwójkę małych dzieci. Rodzina mieszkała wcześniej w bloku na terenie Otwocka. Prezentowana inwestycja stała się spełnieniem jej marzenia o własnym domu pod miastem w otoczeniu przyrody.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry