Dom szkieletowy z poddaszem użytkowym 145,7 m2 w Celestynowie

Choć z zewnątrz prezentuje się kompaktowo, to w rzeczywistości zapewnia naszym Klientom, czyli małżeństwu z małym dzieckiem, dużą przestrzeń mieszkalną. Wybudowaliśmy go na podstawie gotowego projektu architektonicznego, który dostosowaliśmy do warunków technologii szkieletowej w cenie realizacji inwestycji.

Inwestorzy z góry zakładali budowę domu szkieletowego przez firmę. Mając kilku wykonawców do wyboru zastanawiali się, któremu z nich ją powierzyć. Kiedy trafili do nas, zaproponowaliśmy im kontakt z kilkoma z naszych wcześniejszych Klientów, aby mogli obejrzeć ich domy i wysłuchać opinii na temat tego, jak się w nich mieszka, ile kosztuje ogrzewanie, i jak oceniają nasz proces obsługi inwestorskiej przed, w trakcie i po zakończeniu budowy.

Po kilku takich spotkaniach, Klienci wrócili do nas zdecydowani na zlecenie nam budowy swojego wymarzonego domu, którego projekt mieli już nawet przygotowany wcześniej. Zachętą dla nich było także to, że nie naliczyliśmy dodatkowych kosztów za jego dostosowanie z technologii murowanej do technologii szkieletowej-drewnianej, które wykonało nasze Biuro architekta.

Klienci z góry założyli też, że w ramach swojej inwestycji powierzą nam budowę dużego tarasu drewnianego z pergolą od strony elewacji południowej, skierowanego na przyszły ogród. Ponadto wykonaliśmy również drewniane schody od frontu budynku.

Dom wyposażyliśmy w rekuperator fińskiej firmy Vallox, który zmniejsza koszty ogrzewania aż o 40 procent. Ciepło we wnętrzach parteru zapewniają elektryczne maty podłogowe, zaś na poddaszu, naścienne grzejniki konwektorowe. Mieszkańcy mają także do dyspozycji kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza przez wentylację o mocy 17 kW, do którego wykonaliśmy ozdobną zabudowę.

Dom wybudowaliśmy w ciągu pięciu i pół miesiąca.


Elewacja frontowa od północy i elewacja boczna-lewa od wschodu. W skład realizacji wchodziło również wykonanie drewnianych schodów do głównych drzwi wejściowych.


Elewacja tylna - południowa i elewacja boczna-lewa.


Elewacja frontowa i elewacja boczna-prawa od zachodu.


Duży taras z pergolą z drewna modrzewiowego.

SLIDER

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry