Atuty oferty Top Bud®

W ciągu pół roku wybudujemy Twój wymarzony dom o wytrzymałości wystarczającej dla kilku pokoleń mieszkańców. Będzie też komfortowy i energooszczędny, a to bardzo ważne. Bo miłe jest mieszkanie pod własnym dachem, lecz jeszcze milej jest wtedy, gdy płaci się za nie niewiele. Przeczytaj, jakie wartości dodane ma nasza oferta budowy takiego właśnie domu.

Zaprojektujemy Twój dom lub zaadoptujemy projekt gotowy

Oferujemy dwa rodzaje projektów. Pierwszy to projekt indywidualny. Nasz architekt zaprojektuje Twój dom od samego początku. Dostosuje układ funkcjonalny wnętrz oraz wygląd budynku do Twoich preferencji. Drugi to projekt typowy (tzw. gotowy). Jeśli zechcesz, pomożemy Ci go wybrać spośród tysięcy gotowych propozycji, a potem nasz architekt zaadoptuje go do technologii szkieletowej. Lecz to nie wszystko. Za projekt indywidualny zapłacisz w naszej firmie tylko około 1/2 jego ceny rynkowej, ponieważ połowę kosztów wykonania weźmiemy na siebie. Natomiast za adaptację projektu typowego nie zapłacisz nic. Wykonamy ją dla Ciebie w cenie realizacji inwestycji.

Kierownik budowy gratis

W cenie realizacji inwestycji przydzielimy Ci również kierownika budowy, który poprowadzi ją przez wszystkie etapy. Ale nie tylko, bo sporządzi również całą wymaganą dokumentację techniczną za Ciebie. Będzie Ci ona potem potrzebna do zgłoszenia zakończenia robót w Inspektoracie Nadzoru Budowlanego. Zatem będziesz mieć mniej spraw do załatwienia, a w zamian więcej czasu na myślenie o wykończeniu wnętrz, umeblowaniu i aranżacji przyszłego ogrodu.

Dom szkieletowy pod klucz w różnych stanach wykończenia

Twój dom wybudujemy albo w naszym standardzie, albo doprowadzimy go do dowolnego stanu wykończenia ponadstandardowego, jakiego sobie zażyczysz. Na przykład, jeśli się zdecydujesz na budowę domu pod klucz, to nasz architekt wnętrz chętnie przygotuje dla Ciebie projekt ich aranżacji, który potem wykonają nasze ekipy wykończeniowe. Taki dom będzie w standardzie wschodzisz i mieszkasz.

Rekuperator gratis

Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego o powierzchni minimum 120 m2, otrzymasz od naszej firmy rekuperator gratis. Urządzenie to pozwoli Ci się cieszyć z czystego, przefiltrowanego powietrza we wnętrzu domu – wyzbytego pyłów, cząstek smogu, kurzu i owadów. Powietrze to będzie mieć również optymalną wilgotność na poziomie około 45 procent, czyli idealną dla Twojego organizmu. Przez cały czas rekuperator będzie też odzyskiwać – w zależności od pory roku – ciepło lub chłód z Twoich wnętrz . Dzięki niemu, z każdej złotówki wydanej na ogrzewanie lub klimatyzację, otrzymasz aż 40 groszy zwrotu(!).

Od 40 do 70 procent niższe rachunki za ogrzewanie

Dom Top Bud® o powierzchni użytkowej 150 m2, wyposażony w kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza i rekuperator, w zimnych porach roku ogrzejesz za około 250 PLN/m-c! W przypadku pompy ciepła rachunki będą jeszcze niższe. To bardzo niewiele, a do tego nie musisz płacić czynszu, jak za mieszkanie. Wszystko to dzięki niskiemu zapotrzebowaniu energetycznemu, które dla naszych domów wynosi tylko 60 kWh na każdy m2 powierzchni użytkowej, na rok. Czyli jest ono niższe od wprowadzonego zaostrzoną normą dla budynków jednorodzinnych 1 stycznia 2021 roku. Dla przypomnienia, wynosi ona 75 kWh/m2/rok.

Dom bliski standardom pasywnym

Pomożemy Ci w zaprojektowaniu domu, w którym poza kosztami ogrzewania, zminimalizujemy również Twoje wydatki na energię elektryczną. I to nawet do zera! Chodzi nie tylko o instalację systemu nawiewnej pompy ciepła z dolnym źródłem i rekuperatora, lecz także o rozwiązania architektoniczne i materiałowe, ułatwiające instalację paneli fotowoltaicznych; ale też lepsze doświetlenie pomieszczeń zimą i ich zacienienie latem. Dzięki naszej pomocy comiesięczny koszt utrzymania Twojego domu może się ograniczać tylko do rachunków za wodę, kanalizację i wywóz śmieci. Taki dom będzie niemal pasywny.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry