Adaptacja projektów domów murowanych do technologii szkieletowej

Na rynku dostępnych jest ponad dziesięć tysięcy tzw. projektów typowych domów murowanych. Jeśli zdecydowałeś się na budowę domu szkieletowego, to dowolny z nich zaadoptujemy dla Ciebie do warunków tej technologii bez dodatkowych kosztów, czyli w cenie inwestycji.

Posiadasz już projekt domu murowanego? Chciałbyś, żeby na jego podstawie powstał Twój wymarzony dom szkieletowy? Jeśli tak, to wystarczy, że dostarczysz go do naszego Biura Projektowego, a my przygotujemy jego odpowiednią wersję.

Taki projekt składać się będzie zarówno z części konstrukcyjnej, jak też wszystkich części instalacyjnych, które obejmuje jego wersja bazowa.

W przypadku, gdy jeszcze zastanawiasz się na wyborem projektu gotowego, chętnie pomożemy Ci go wytypować, biorąc pod uwagę:

  • układ funkcjonalny wnętrz (dopasowanie do Twoich potrzeb mieszkaniowych);
  • warunki gruntowe działki i jej otoczenia;
  • zgodność z wytycznymi Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego;
  • planowany przez Ciebie montaż instalacji z paneli fotowoltaicznych.

Czy są jakieś ograniczenia w adaptacji gotowego projektu?

Owszem, lecz w praktyce nie spotkaliśmy się z przypadkiem, by któryś z gotowych projektów domów murowanych naszych Klientów, nie nadawał się do takiej adaptacji, mimo że budujemy domy szkieletowe maksymalnie do trzech pięter.

Wszystkie inne budynki mieszkalne, np. domy w zabudowie bliźniaczej i domy szeregowe, realizujemy również. Poddajemy więc adaptacji także ich projekty z uwzględnieniem specyficznych przepisów budowlanych dla tego rodzaju inwestycji, np. dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Jeśli zainteresowałeś się naszą ofertą budowy domu szkieletowego i zastanawiasz się nad wyborem gotowego projektu domu murowanego do adaptacji, chętnie zaprezentujemy Ci na spotkaniu przykłady naszych realizacji w oparciu o tego typu projekty.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry