Z czego składa się nasza firma?

Firma Top Bud® podzielona jest na dwie części: Zakład Produkcyjny z ekipami budowlanymi w Nadarzynie oraz Dział Techniczny, Biuro Architektoniczne i Dział Obsługi Inwestorów w Warszawie. Przeczytaj więcej o ich roli w przebiegu budowy domów szkieletowych naszych Klientów.

Dział Techniczny

Nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące sposobu budowy domu szkieletowego Top Bud®. Wyjaśnią Ci wszystkie szczegóły techniczne, które mają znaczenie dla jakości takiego budynku. Doradzą Ci również w wyborze rozwiązań materiałowych, grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, czy sterujących. Wspólnie z Biurem Projektowym, przygotują kosztorys budowy Twojego domu szkieletowego.

Biuro Projektowe

Nasz architekt wykona dla Ciebie indywidualny projekt domu od A do Z lub podda adaptacji do technologii szkieletowej-drewnianej gotowy projekt domu murowanego. Pomoże Ci również w opracowaniu bryły budynku, układu funkcjonalnego wnętrz, wpasowaniu w teren działki budowlanej, czy w wyborze projektu gotowego i jego późniejszych modyfikacjach.

Dział Obsługi Inwestorów

Zajmuje się stroną formalną budowy domu szkieletowego i organizacją Twoich spotkań z naszymi przedstawicielami w warszawskim biurze Top Bud®. Pracownicy tego działu odpowiedzialni są, m.in. za przygotowanie umów, ale też pomoc w wypełnianiu wniosków i kompletowaniu niezbędnej dokumentacji dla urzędów. Wszelkie pytania dotyczące Twojej inwestycji, przed i w trakcie jej realizacji, będziesz mógł kierować do nich.

Zakład Produkcyjny

Nasi pracownicy przygotowują w nim materiały do budowy na dedykowanej linii produkcyjnej. Mieści się tu również nasz magazyn, skład narzędzi oraz własna kolumna transportowa, którą dostarczamy materiały oraz sprzęt budowlany do miejsc realizacji inwestycji naszych Klientów.

Własne ekipy budowlane

Posiadamy kilkanaście ekip budowlanych z blisko 30-letnim doświadczeniem w budowie domów szkieletowych do standardu deweloperskiego zamkniętego lub stanu pod klucz. Każda ekipa odpowiedzialna jest wyłącznie za swój zakres robót. Jej pracownicy są wąsko wyspecjalizowani, a to ma zasadnicze znaczenie dla poziomu naszego wykonawstwa budowlanego. Istotne jest również to, że ekipy te ciągle rotują z budowy na budowę, więc ich członkowie nigdy nie wypadają z wprawy. Dzięki takiemu systemowi pracy wybudowaliśmy już blisko 700 domów szkieletowych, których jakość chwalą nasi dotychczasowi Klienci.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry