Kto jest odbiorcą naszych domów?

Przez 28 lat zrealizowaliśmy blisko 700 inwestycji. Mamy doświadczenie w obsłudze najróżniejszych Klientów. Z tego artykułu dowiesz się, jacy Inwestorzy dotychczas decydowali się na nasze usługi budowy energooszczędnych domów szkieletowych.

Największa część wybudowanych przez nas domów zamieszkana jest przez młode małżeństwa z dziećmi, i te w średnim wieku. Jest to główna grupa odbiorców naszych usług, ponieważ w takim przedziale wiekowym najczęściej podejmowane są decyzje o budowie własnego domu.

Wśród Inwestorów liczne grono stanowią też pary małżeńskie na emeryturze, które dzięki budowie domu szkieletowego szybko spełniają swoje marzenie o wyprowadzce poza miasto i spokojnej starości w komfortowych warunkach. Często nie są to wcale małe domy, ponieważ przewidziane są w nich również pomieszczenia gościnne dla młodszego pokolenia rodziny na czas odwiedzin.

Naszymi Klientami są również przedsiębiorcy. Mamy na przykład na swoim koncie przypadek, kiedy dla takiego Inwestora najpierw wybudowaliśmy dom, a potem siedzibę jego firmy w tej samej technologii.

Mamy w swoim dorobku również domy zaprojektowane przez naszego architekta firmowego, pod kątem potrzeb osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Były to inwestycje zainicjowane albo przez takie właśnie osoby, albo przez opiekunów zajmujących się chorymi dziećmi, bądź rodzicami w podeszłym wieku.

Realizowaliśmy też inne, mniej typowe zlecenia budowlane. Na przykład, klinikę weterynaryjną w Warszawie pod nadzorem konserwatora zabytków, dwa duże pensjonaty w Krynicy Morskiej, dom wczasowy nad Zalewem Czorsztyńskim, przedszkole w Białołęce, czy osiedle domów szeregowych w pierwszym zrównoważonym mieście w Polsce, które znajduje się w miejscowości Siewierz-Jeziorna na Śląsku.

W gronie naszych Klientów byli także popularni celebryci, politycy, znani przedstawiciele świata biznesu oraz trzykrotny olimpijczyk. Wszyscy oni chwalą sobie mieszkanie w domach szkieletowych, które dla nich wybudowaliśmy.

Przez 28 lat zrealizowaliśmy blisko 700 inwestycji. Mamy więc doświadczenie w obsłudze różnych Klientów. Bez względu na to, kto jest Inwestorem, zawsze najważniejszy jest dla niego:

  • krótki czas budowy;
  • jeden wykonawca, który odpowiada za cały przebieg inwestycji i jej efekt końcowy;
  • trwały i energooszczędny w eksploatacji dom, objęty w całości gwarancją.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, budując Twój dom szkieletowy również staniemy na wysokości zadania.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry