Mamy własne biuro architekta

Dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą zaprojektowanie Twojego wymarzonego domu szkieletowego w naszej firmie. Odsłaniając nieco dalszą część artykułu, chodzi zarówno o kwestie finansowe, jak również te, które są istotne dla funkcjonalności i energooszczędności budynku.

Na czele naszego biura stoi mgr inż. arch. Stanisław Arciuch – człowiek o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i budowie domów szkieletowych w Polsce, a wcześniej w USA i Kanadzie. Jest architektem z powołania. Z jednej strony przywiązuje uwagę do szczegółów technicznych, z drugiej zaś ma umiejętność urzeczywistniania oczekiwań estetycznych Inwestorów wobec przyszłych domów.

Około 95% projektów domów szkieletowych Top Bud®, wybudowaliśmy na podstawie indywidualnych projektów jego autorstwa.

Dzięki temu, że jest on architektem specjalizującym się w technologii szkieletowej-drewnianej i adaptacji, tzw. projektów typowych do jej warunków, Twój dom powstanie szybciej, zostanie wybudowany zgodnie ze sztuką, a także będzie spełniał Twoje oczekiwania funkcjonalne i wizualne.

Projektowanie odbywa się w kooperacji z działem technicznym

To oznacza, że wszystkie modyfikacje, które będziesz chciał wnieść do projektu, wprowadzimy bardzo szybko i – co istotne dla płynnego przebiegu projektowania – po ich zweryfikowaniu przez nasz Dział techniczny, wycenimy je dla Ciebie praktycznie od ręki. Dzięki temu będzie Ci łatwiej kontrolować swoje finanse na podstawie aktualizowanego na bieżąco kosztorysu inwestycji.

Projekt uwzględniający energooszczędne instalacje domu

Jeśli zastanawiasz się nad osiągnięciem maksymalnych oszczędności z tytułu przyszłej eksploatacji swojego domu, nasz architekt również pomoże Ci w osiągnięciu tego celu. Indywidualny projekt, który dla Ciebie wykona, będzie składać się też z części instalacyjnych dla pompy ciepła i rekuperacji. Czyli nie będziesz musiał zlecać ich wykonania oddzielnie i ponosić dodatkowych kosztów. Lecz to nie wszystko. Projekt Twojego domu może być od razu wykonywany z uwzględnieniem optymalnych warunków dla instalacji systemu paneli fotowoltaicznych. Chodzi m.in. o kąt nachylenia dachu, materiał pokrycia dachowego, posadowienie na działce względem stron świata.

Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 300 domów z pompami ciepła. Natomiast przeważającą większość spośród wszystkich 700 gotowych inwestycji wyposażyliśmy w rekuperatory.

Indywidualny projekt domu tańszy o połowę

W naszej firmie projekt domu szkieletowego na indywidualne zamówienie wykonujemy w cenie średnio o połowę niższej od tej, którą oferują biura na warszawskim rynku usług architektonicznych. Jest tak dlatego, ponieważ przyjęliśmy zasadę, że jedną drugą kosztów opracowania takiej dokumentacji przez firmowego architekta pokrywamy my, a resztę Inwestor.

Zatem jeśli nie przemawia do Ciebie żaden z gotowych projekt domów murowanych, które dotychczas oglądałeś, zachęcamy Cię serdecznie do skorzystania z usługi biura naszego architekta.

 

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry