Kim są nasi Klienci? Dla kogo budujemy domy szkieletowe?

W tym artykule chcemy odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Odpowiedź na nie, nie jest prosta. W zamian jednak dostarcza ciekawe wnioski. Skoro gro inwestorów decyduje się na dom murowany, to dlaczego mimo niewielkiej popularności „szkieletów” znajdują się jednak ludzie, którzy chcą poświęcić swoje pieniądze, by w nich zamieszkać? Kim są takie osoby? Kto lub co kieruje ich wyborami?

Od razu stwierdzamy, że trudno jest wyodrębnić jeden profil klienta, który szczególnie chętnie decyduje się na taki dom za sprawą konkretnych przekonań czy z powodu charakterystycznej sytuacji życiowej, w której się znalazł. Nie ma też jakiejś konkretnej grupy wiekowej, która bardziej niż inne otwarta jest na ideę inwestowania w budowę domu szkieletowego. To samo można powiedzieć o płci czy grupach zawodowych. Nasi Klienci reprezentują bardzo szeroki przekrój społeczny.

Wiedza budowlana, świadomość technologiczna – tutaj też nie ma jednego klucza. Naszymi Klientami byli budowlańcy, którzy w sumie sami mogliby sobie wybudować dom murowany, architekci; ale też samotne panie zajmujące się zawodowo zupełnie czymś innym niż budowlanka.

Skoro wspominamy inwestorki, to jest ich dużo. Mówimy tu nie tylko o przypadkach, gdzie to kobiety były inicjatorkami całego procesu inwestycyjnego i dominowały w nim nad swoimi partnerami, ale też o paniach żyjących samodzielnie poza związkami, które są dzisiaj właścicielkami domów szkieletowych wybudowanych przez naszą firmę.

Wśród naszych Klientów kobiet jest nie mniej niż mężczyzn, więc nie ma tutaj wyraźnego ciążenia w którąś ze stron, a raczej mowa o naturalnym parytecie.

Czy wcześniejsze doświadczenia osób z domami szkieletowymi mają wpływ na ich wybór technologii? Oczywiście. Często mamy sytuacje, kiedy zgłasza się do nas Klient, który zna taki dom, bo widział go u znajomych albo mieszkał w podobnym, np. w Skandynawii lub USA. Ale nie tylko, bo także w Polsce.

U części Klientów wybór domu szkieletowego jest determinowany przez światopogląd. Takie osoby chcą być bardziej „eko”, wyróżnić się w rodzinie, wśród znajomych, w lokalnej społeczności. O nich również opowiemy w naszym najnowszym filmie, jak też o innych ciekawych przypadkach Inwestorów. Zapraszamy Cię do oglądania.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

 

powrót do góry