Jak realizowana jest płatność za dom szkieletowy Top Bud®?

Podczas projektowania Twojego przyszłego domu, nie pobierzemy od Ciebie żadnej zaliczki na poczet rozpoczęcia prac budowlanych. Nastąpi to dopiero po tym, kiedy zatwierdzisz kosztorys i podpiszesz z nami umowę. Dowiedz się więcej o procesie finansowania inwestycji przez Klientów Top Bud®.

Prowadzimy politykę finansową, otwartą na możliwości Klientów

Określimy z góry harmonogram budowy Twojego domu i przebieg jej finansowania. To oznacza, że będziesz uiszczał opłaty tylko za już wykonane prace, które rozbijemy na etapy – zgodnie z zasadami budowy domu w technologii szkieletowej-drewnianej. Wyjątkiem jest zaliczka na poczet rozpoczęcia prac fundamentowych, po podpisaniu z nami umowy na budowę domu.

Brak zaliczki nie musi oznaczać przesunięcia w czasie rozpoczęcia budowy domu. Po przeanalizowaniu Twojej sytuacji finansowej przez naszą firmę, istnieje możliwość rozpoczęcia budowy również bez niej. Wówczas jej wysokość pokryje w całości Twoja pierwsza płatność za gotowy fundament.

Każdego traktujemy indywidualnie, więc ustalimy z Tobą metodę rozliczania się za inwestycję w zależności od Twoich możliwości finansowych. Na przykład, jeśli będziesz płacić za budowę swojego domu z kredytu, wówczas dopasujemy się do transz wypłacanych Ci przez bank.

Finalna płatność za dom nastąpi po doprowadzeniu go do stanu, który określimy wspólnie z Tobą w umowie, czyli albo deweloperskiego zamkniętego w standardzie Top Bud®, albo pod klucz.

Gwarancja ceny w Top Bud®

Zapewniamy Cię, że cena za dom nie zmieni się bez Twojej wiedzy i zgody przez cały czas jego budowy. Ustalone na początku koszty będą na końcu identyczne. Chyba, że sam wprowadzisz na którymś etapie inwestycji modyfikacje nieujęte w początkowej wersji projektu. Wówczas wycenimy dla Ciebie ich koszt, a po jego akceptacji, sporządzimy oddzielny aneks do umowy.

 

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry