Szybkie rozpoczęcie budowy domu szkieletowego

Budowę Twojego domu rozpoczniemy nawet po 7-8 tygodniach od pierwszego kontaktu. Już na drugim lub maksymalnie trzecim spotkaniu, przedstawiamy Ci jego koncepcję architektoniczną. Wszystkie czynności inwestycyjne z zakresu naszych usług, zrealizujemy za Ciebie w bardzo krótkim czasie, by możliwie przyspieszyć przyjemny moment otwarcia budowy Twojego domu.

Przygotowanie projektu w naszej firmie

Posiadamy własne biuro architekta, co znacznie skróci czas opracowania koncepcji Twojego domu, a potem wykonania na jej podstawie indywidualnego projektu z kosztorysem. To samo dotyczy, tzw. projektów typowych domów murowanych. Jeśli zdecydujesz się na taki projekt, wtedy maksymalnie w ciągu dwóch tygodni i nieodpłatnie dostosujemy go do warunków technologii szkieletowej.

Oczywiście to Ty będziesz podejmować decyzje podczas indywidualnego projektowania, ale będziemy Cię w tym wspierać naszym doświadczeniem. Doprecyzujemy dla Ciebie wszystkie szczegóły takiego projektu i wspólnie osiągniemy oczekiwany przez Ciebie efekt funkcjonalny i wizualny przyszłego domu. Dzięki temu też, przyspieszymy moment rozpoczęcia jego budowy.

Pomoc w formalnościach

Otrzymasz od nas wsparcie w organizacji formalności urzędowych. Chętnie wypełnimy za Ciebie wniosek o pozwolenie na budowę. Pomożemy Ci również w skompletowaniu całej dokumentacji, która będzie Ci potrzebna w urzędzie. W razie konieczności złożenia dodatkowych wyjaśnień przed urzędnikiem, osobiście zrobi to za Ciebie kierownik budowy Twojego domu, którego przydzielimy Ci bez dodatkowych kosztów.

Przygotowanie do budowy

Dalszy ciąg spraw, czyli rozpatrywanie dokumentów przez urząd, będzie się odbywać już bez naszego udziału. Ale nie będziemy czekać z założonymi rękami. Wykorzystamy ten czas na przygotowanie się do budowy Twojego domu: skompletujemy materiały, wyznaczymy ekipy do każdego etapu realizacji, ustalimy pierwszy wolny termin rozpoczęcia robót. Dzięki temu, nawet po upływie kilku dni od pozytywnego rozpatrzenia Twojego wniosku przez urząd, będziemy mogli rozpocząć budowę.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry