Bezpłatne konsultacje podczas projektowania i budowy domu

Jeśli zdecydujesz się na nasze wykonawstwo domu szkieletowego, przez cały czas realizacji Twojej inwestycji będziemy Ci pomagać w zakresie doradztwa budowlanego – począwszy od zakupu odpowiedniej działki, a skończywszy na wystroju wnętrz.

Pomożemy Ci w wyborze działki pod budowę Twojego domu szkieletowego. Ocenimy jej usytuowanie i kształt, mając na uwadze przyszłe posadowienie budynku. Sprawdzimy dostępność przyłączy i oszacujemy ewentualne koszty ich wykonania. Zapoznamy się również z warunkami gruntowymi, by ustalić optymalny rodzaj fundamentu – czy z bloczka, czy z pełnej płyty zbrojonej. Innymi słowy, ułatwimy Ci zakup działki wartej swojej ceny.

Zaprojektujemy Twój dom od samego początku lub zaadoptujemy gotowy projekt domu murowanego do warunków technologii szkieletowej. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku doradzimy Ci wybór domu o optymalnym układzie funkcjonalnym wnętrz do Twoich potrzeb. Wykonamy też wszystkie projekty branżowe, tj. instalacji wodnej, kanalizacyjnej, wentylacyjnej, elektrycznej, gazowej – a jeśli zdecydujesz się na dom z pompą ciepła – również dla niej. Chętnie też dopasujemy projekt Twojego domu do warunków instalacji paneli fotowoltaicznych, tak by zapewniały Ci w przyszłości maksymalną wydajność.

Ułatwimy Ci organizację formalności związanych z budową domu szkieletowego. Pomożemy Ci skompletować niezbędną dokumentację i wypełnić wnioski. Następnie nakierujemy Cię na właściwą ścieżkę urzędową. Kierownik budowy, którego przydzielimy do Twojej inwestycji bez dodatkowych kosztów, będzie reprezentować Cię w urzędzie w razie potrzeby złożenia wyjaśnień projektowych.

Chętnie też doradzimy Ci w wyborze materiałów oraz elementów wyposażenia domu przed wykańczaniem jego wnętrz. Jeśli sobie tego zażyczysz, zorganizujemy dla Ciebie architekta, który przygotuje dla Ciebie ich projekt.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry