Zobacz projekt domu szkieletowego 126,6 m2 dla pary

Rozpoczęliśmy budowę domu dla dwojga Inwestorów w średnim wieku, którzy zdecydowali się na przeprowadzkę w spokojną okolicę poza Warszawą. Wkrótce w naszym serwisie internetowym zaprezentujemy film z placu budowy. Tymczasem obejrzyj rzut płaski pomieszczeń rzeczonego budynku oraz wizualizacje bryły.

Koncepcję pomieszczeń i wyglądu domu dostarczyli nam Klienci, a nasz firmowy architekt opracował na jej podstawie dokumentację projektową, niezbędną do wydania pozwolenie na budowę.

Budynek miał być parterowy i posiadać garaż na jeden samochód. Jego powierzchnia miała być zarazem wystarczająca do składowania rzeczy potrzebnych na co dzień przy domu. Nasi Klienci, ze względu na to, że będą mieszkać we dwójkę, ograniczyli liczbę sypialni do dwóch. Jedna może pełnić funkcję gabinetu. Zależało im też na dużym tarasie pod zadaszeniem oraz sporym salonie.

Dom będzie wyposażony w rekuperator, który dostarczymy w cenie budowy bez dodatkowych kosztów. Ponadto będzie posiadać ogrzewanie elektryczne w wariancie podłogowym i alternatywne kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza przez wentylację.

Budowę konstrukcji rozpoczęliśmy kilka dni temu. Zanim obejrzysz ją na filmie, już teraz możesz zobaczyć rzut płaski pomieszczeń i trzy wizualizacje domu.

Pomieszczenia:
1. Wiatrołap 3,5 m2
2. Pomieszczenie techniczne 6,6 m2
3. Hall 5,8 m2
4. Łazienka z WC 3,8 m2
5. Kuchnia 11,2 m2
6. Spiżarnia 1,6 m2
7. Salon 34,3 m2
8. Hall 4,3 m2
9. Garderoba 1,9 m2
10. Łazienka z WC 5,6 m2
11. Pokój 15,7 m2
12. Pokój 11,4 m2
13. Garaż 20,9 m2

Dodatkowo:

Zadaszenie wejścia głównego 1,8 m2
Zadaszenie tarasu 16,6 m2

Widoki domu szkieletowego 126,6 m2


Elewacja frontowa i elewacja boczna-prawa.


Elewacja boczna-prawa i elewacja tylna z tarasem.

Elewacja tylna.

Wróć niedługo do naszego działu Aktualności, żeby zobaczyć film na temat tej konkretnej inwestycji. Inne materiały wideo o domach szkieletowych Top Bud® obejrzysz w kategorii Filmy.

SLIDER

Jeśli jest Ci trudno zdecydować się na gotowy projekt domu murowanego do adaptacji lub nie chcesz projektować swojego domu indywidualnie od A do Z, to przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®. Pamiętaj, że każdy z prezentowanych w tym dziale projektów możemy jeszcze dostosować do Twoich wymagań mieszkaniowych, estetycznych i instalacyjnych lub od razu wybudować na jego podstawie dom.

czytaj

W tym dziale naszego serwisu internetowego zgromadziliśmy dla Ciebie filmy, w których ukazujemy różne zagadnienia wynikające z budowy domów szkieletowych przez naszą firmę. Dzięki nim prześledzisz rozwiązania techniczne i materiałowe, które stosujemy w trakcie realizacji inwestycji naszych Klientów. W filmach poruszamy również tematy finansowe powiązane z budową energooszczędnych domów Top Bud®. Zachęcamy Cię serdecznie do oglądania.

czytaj

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry