Dom szkieletowy według projektu gotowego Słodki tradycyjny

Film z budowy Top Bud®.Obejrzyj nowy film z budowy domu szkieletowego według projektu typowego dla domu murowanego o nazwie "Słodki tradycyjny". Projekt ten zaadoptowaliśmy do warunków technologii szkieletowej bez dodatkowych kosztów w cenie realizacji Inwestycji. Nasi Klienci zdecydowali się na taki dom nie tylko ze względu na jego szybką budowę, ale również niskie koszty ogrzewania. Ciepło do wnętrz będzie dostarczał kondensacyjny kocioł na gaz. Skuteczną wentylację z odzyskiem ciepła zapewni rekuperator fińskiej firmy Vallox.

Na filmie prezentujemy dom z zewnątrz i od środka, m.in. modyfikację, którą wprowadziliśmy do projektu, aby zwiększyć jego ergonomię.

W naszym biurze architekta wykonujemy również projekty indywidualne. Jeśli jednak zdecydujesz się na jeden z projektów typowych dla domu murowanego, to poddamy go adaptacji do technologii szkieletowej gratis. Możemy go też do pewnego stopnia przeprojektować. Jeśli jesteś zainteresowany, do jakiego – to chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie, przez e-mail lub na spotkaniu w siedzibie naszej firmy.

W materiale wideo obejrzysz też wszystkie pomieszczenia domu wraz z ich metrażami, co pozwoli Ci się zapoznać z układem funkcjonalnym wnętrz.

Aktualnie dom wymaga jeszcze wykonania zewnętrznej izolacji termicznej-wentylowanej ze styropianu ryflowanego oraz struktury z tynku silikatowo-silikonowego, odpornego na zanieczyszczenia biologiczne i kurz.

Jeśli chodzi o już wykonane prace w środku, to pomalowane zostały wszystkie ściany. Wykonaliśmy też zabudowę kominkową. Na swoją kolej czekają jeszcze posadzki, kafle łazienkowe z białym montażem oraz zabudowa kuchenna.

Podczas sesji nagraniowej instalowany był kondensacyjny kocioł gazowy, zatem już za około 2-3 tygodnie nasi Klienci będą mogli się wprowadzić do swojego wymarzonego domu.

SLIDER

Technologia szkieletowa

W tym dziale zamieściliśmy pomocne informacje na temat zasad budowy domów szkieletowych, które obowiązują w naszej firmie. Dowiedz się, jak wznosimy taki dom i z jakich materiałów. Obejrzyj zdjęcia i filmy z jego budowy. Przygotowaliśmy je dla Ciebie, aby ułatwić Ci zrozumienie, skąd bierze się wytrzymałość i energooszczędność domów szkieletowych Top Bud®.

czytaj

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry