Projekt DP5G - dom szkieletowy parterowy 110 m2 z garażem

Prezentowany projekt wykonaliśmy z myślą o dwóch osobach, np. parze emerytów oczekującej wysokiego standardu mieszkaniowego i niskich wydatków z tytułu utrzymania domu.

We wnętrzu znajduje się wyłącznie jedna sypialnia, ale za to z własną garderobą. Warto też zwrócić uwagę na dużą ilość miejsca do przechowywania w hallu i wiatrołapie, gdzie zaprojektowaliśmy wnęki na pojemne szafy. Powierzchnia garażu też jest wystarczająca do tego, by poza samochodem przetrzymywać w nim rowery i narzędzia ogrodnicze. Atutem projektu jest też duży salon z jadalnią o niemal kwadratowym kształcie, a także ustawna kuchnia.

W przypadku wyboru przez Inwestora ogrzewania elektrycznego, można zmienić przeznaczenie pomieszczenia technicznego i zaaranżować w nim, np. miejsce do realizacji hobby.

Dom posiada też spory, częściowo zadaszony taras, otwierający wnętrza na otoczenie.

Dla niniejszego projektu sugerujemy wybór ogrzewania elektrycznego lub kotła na gaz. W każdym z przypadków, jako ogrzewanie alternatywne, dobrze sprawdzi się też kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza przez wentylację.

Widok budynku


Elewacja frontowa i elewacja boczna-prawa.

Rzut powierzchni użytkowej


Zestawienie pomieszczeń:

Wiatrołap - 4,0 m2

Hall - 4,5 m2

Kuchnia - 8,9 m2

Salon - 38,5 m2

Sypialnia - 13,9 m2

Garderoba - 5,4 m2

WC - 2,2 m2

Łazienka - 4,8 m2

Pom. tech. - 5,9 m2

Garaż - 21,9 m2

RAZEM 110,0 m2

Elewacje


Elewacja frontowa.


Elewacja boczna-prawa.


Elewacja tylna.


Elewacja boczna-lewa.

 

Wymiary budynku

 Szybka wycena projektu

Zainteresował Cię projekt energooszczędnego domu szkieletowego Top Bud® DP5G? Zapytaj nas o bezpłatną wycenę kosztów jego budowy przez formularz. Otrzymasz ją od nas w czasie nieprzekraczającym 3 dni roboczych.

SLIDER

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry