Projekt DP3G - dom szkieletowy 205 m2 parterowy z garażem

Dom zaprojektowaliśmy inspirując się amerykańskim budownictwem jednorodzinnym. Jest przestronny, rozłożysty i otwarty na otoczenie. Posiada charakterystyczne ukośne ściany elewacyjne. We wnętrzu mieszkańcy będą mieć do dyspozycji aż cztery duże sypialnie, 47-metrowy salon o nieregularnym i ciekawym kształcie, rodzinną kuchnię z jadalnią, a do tego dwie łazienki, WC, spiżarnię, garderobę oraz hall z wnękami na szafy garderobiane. Oczywiście dom posiada zadaszony taras będący naturalną kontynuacją wnętrza salonu, co dodatkowo potęguje wrażenie jego wielkości.

Idealnym CO dla domu według prezentowanego projektu, będzie nawiewna pompa ciepła z wymiennikiem gruntowym amerykańskiej firmy WaterFurnace®, realizująca również funkcję chłodzenia latem. Dzięki niej wydatki na ogrzewanie będą wynosić zaledwie około 2000 złotych za sześciomiesięczny sezon grzewczy, przy średniej temperaturze wnętrz 21 stopni Celsjusza.

Dom o tej powierzchni będzie w standardzie naszej firmy wyposażony w rekuperator.

Widoki budynku

Widok na front budynku

Widok na bok budynku

Rzut powierzchni użytkowej

Zestawienie pomieszczeń:

Garaż - 21,2m2

Garderoba - 3,7m2

Hol - 9m2

Korytarz - 3,7m2

Korytarz - 12,6m2

Kuchnia - 16,4m2

Pokój - 13,6m2

Pokój - 15,9m2

Pokój - 17,6m2

Pokój - 22,6m2

Pom. tech. - 3,2m2

Salon - 47,7m2

Spiżarnia - 1,3m2

WC  - 1,8m2

Łazienka  - 7,6m2

Łazienka - 9,3m2

RAZEM - 206,5m2

Elewacje

Elewacja frontowa

Elewacja tylna

Elewacja boczna (taras)

Elewacja boczna

Wymiary budynku

Szybka wycena projektu

Zainteresował Cię projekt energooszczędnego domu szkieletowego Top Bud® DP3G? Zapytaj nas o bezpłatną wycenę kosztów jego budowy przez formularz. Otrzymasz ją od nas w czasie nieprzekraczającym 3 dni roboczych.

SLIDER

Prezentujemy niektóre przykłady domów szkieletowych naszych Klientów, które wybudowaliśmy od 2016 roku do teraz. W sumie na swoim koncie mamy blisko 700 zrealizowanych inwestycji, a wśród nich domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrem, szeregowe i w zabudowie bliźniaczej. Wybudowaliśmy też dwa nadmorskie pensjonaty, biurowiec dla firmy, przedszkole i placówkę medyczną pod nadzorem warszawskiego konserwatora zabytków. Starsze realizacje chętnie zaprezentujemy Ci podczas spotkania w siedzibie naszej firmy.

czytaj

JAK PRACUJEMY

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi na pytania o nasz zakres obsługi Klientów przed budową domu szkieletowego, w jej trakcie, i po zakończeniu. Dzięki nim dowiesz się, jak krok po kroku zrealizujemy Twoją inwestycję i jak będziesz uczestniczyć w tym procesie.

czytaj

AKTUALNOŚCI

Bądź na czasie z najważniejszymi wydarzeniami w naszej firmie. Zachęcamy Cię do śledzenia kolejnych realizacji domów naszych Klientów, ciekawych artykułów o technologii szkieletowej oraz materiałach budowlanych, projektach architektonicznych, systemach grzewczych, wentylacyjnych, itd. Treści, które publikujemy w naszych Aktualnościach uzupełniamy licznymi zdjęciami i filmami, które urozmaicą Ci czas zapoznawania się z naszym wykonawstwem domów szkieletowych.

czytaj

DLA INWESTORA

Dlaczego warto zdecydować się na dom szkieletowy? Jakie są jego zalety mieszkaniowe i korzyści finansowe? Ponadto, na jak długo wystarczy taki dom i ile kosztuje jego eksploatacja? Takie i podobne zagadnienia, wyjaśniamy dla Ciebie w tym dziale naszego serwisu.

czytaj

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie informacje, które warto znać rozważając budowę domu w technologii szkieletowej-drewnianej przez naszą firmę. Dzięki nim dowiesz się więcej o korzyściach takiej inwestycji. Wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest efektem naszego, blisko 30-letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie domów w tej technologii.

czytaj

O NAS

Tutaj znajdziesz przydatne informacje o naszej firmie – jej historii, zapleczu technicznym, pracownikach, szkoleniach, działalności pozakomercyjnej, itd. Jeśli zastanawiasz się nad powierzeniem budowy Twojego wymarzonego domu szkieletowego naszej firmie, dowiedz się kim jesteśmy.

czytaj

OFERTA

Dowiedz się, jak pomożemy w budowie wymarzonego domu szkieletowego, ile kosztuje taka inwestycja w różnych wariantach, a także, jaką gwarancję otrzymasz od naszej firmy po jej ukończeniu. Znajdziesz tu również opis wartości dodanych naszej obsługi inwestorskiej. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu szkieletowego przez naszą firmę, skorzystasz z nich, jak każdy dotychczasowy Klient Top Bud®. Zatem zachęcamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj

powrót do góry