Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Przebudowa serwisu TOP BUD®

Od kilku dni na serwisie pojawiły się istotne zmiany w układzie stron poszczególnych działów. Przeczytaj dlaczego przebudowujemy serwis dla Ciebie.

Od kilku dni prowadzimy aktualizację serwisu polegającą na zmianie domyślnej szerokości wyświetlania serwisu. Pierwotnie serwis TOP BUD® został zaprojektowany na "najpopularniejszy" wymiar ekranów z których korzystali internauci, jednak po prawie 3 latach należy iść z duchem czasu i dostosować serwis do aktualnie panujących wymagań odbiorców.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że użytkownicy sieci posługują się coraz większymi wyświetlaczami mogącymi pomieścić większą ilość informacji lub obrazy o lepszej jakości, więc nasz zespół zgodnie postanowił dać tę możliwość użytkownikom tego serwisu. W związku z powyższym najserdeczniej przepraszamy za napotkane utrudnienia i różnice w szerokościach stron poszczególnych działów na przestrzeni kilku kolejnych tygodni. Wierzymy, że obecna aktualizacja przyczyni się do polepszenia czytelności treści przedstawianych na naszym serwisie internetowym.

Pozdrawiamy i życzymy udanych wakacji,
Zespół aktualizujący

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej