Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Zapraszamy do obejrzenia obszernego wywiadu z Markiem Korzec, prezesem TOP BUD®

Zastanawiasz się nad technologią budowy Twojego przyszłego domu? A może zdecydowałeś się już na dom szkieletowy? Ten wywiad na pewno dostarczy Ci wielu wartościowych informacji o tym typie budownictwa.

Marek Korzec jest założycielem i prezesem firmy TOP BUD® specjalizującej się w budowie domów szkieletowych do różnych stanów wykończenia; również do stanu pod klucz. Jego firma działa na polskim rynku od blisko 24 lat. W tym czasie zrealizowała ponad 550 (!) inwestycji dla swoich klientów.

Marek Korzec od la zasiada też we władzach Stowarzyszenia Dom Drewniany, które skupia przedstawicieli najbardziej doświadczonych i uznanych firm krajowych w budowie domów szkieletowych, domów prefabrykowanych i domów z bali. Zadaniem Stowarzyszenia jest m.in. wyznaczanie i podnoszenie standardów jakości dla budynków o konstrukcjach drewnianych.

Nasz rozmówca w wywiadzie wyjaśnia m.in., jak dużą ewolucję przeszło nastawienie Polaków do budownictwa szkieletowego w ciągu ostatnich dwóch dekad; dlaczego zmieniły się priorytety inwestorów wobec cech funkcjonalnych i wizualnych domów w technologii szkieletowej; co decyduje, że część osób woli zamieszkać w domu drewnianym, rezygnując z budowy tradycyjnego domu murowanego.

Obejrzyj cały wywiad:

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej