Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Zapowiedź artykułu o ścianie i fundamencie domu szkieletowego

Aktualności na oficjalnym serwisie internetowym Firmy Top Bud®.Już niebawem na naszym serwisie internetowym opublikujemy ciekawy artykuł dla osób zainteresowanych elementami ścian i fundamentów domów Top Bud® oraz sposobem ich budowy.

Doceniamy Twoją potrzebę zapoznania się z technologią budowy, w której powstają nasze domy. Dlatego zdecydowaliśmy się na ukazanie możliwie jak najdokładniej elementów konstrukcji standardowej ściany oraz fundamentu Firmy Top Bud®. W tym celu podczas realizacji jednej z niedawnych inwestycji naszego Klienta wykonaliśmy sporą ilość zdjęć i filmów dokumentujących jej wszystkie etapy.

Dzięki temu, teraz wybierzesz interesujący Cię fragment ściany lub fundamentu zaprezentowanego na komputerowym przekroju, a to umożliwi Ci:

  • przeczytanie jego charakterystyki technicznej;
  • obejrzenie na materiale zdjęciowym i filmowym, jak dany element powstaje i jak wygląda w postaci gotowej.

Publikacja nastąpi już wkrótce. Zachęcamy Cię więc do śledzenia naszego serwisu internetowego.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej