Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Za nami kolejny etap budowy domu szkieletowego w Warszawie przy ulicy Szuberta

Za nami kolejny etap budowy domu szkieletowego w Warszawie przy ulicy SzubertaKilka dni temu odwiedziliśmy z aparatem fotograficznym jedną z inwestycji realizowanych przez nas w ciągu ostatnich miesięcy. Jest nią dom dwupiętrowy w technologii szkieletowej.

Dom dobrze wpisuje się w miejscową zabudowę – składa się z trzech sześciennych brył, posiada prosty czterospadowy dach o niewielkim kącie nachylenia, oraz duże zadaszenie tarasowe. Pomieszczenia o wysokości 260 cm nie mają skosów. W środku przypomina wnętrza komfortowego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu, jakich sporo powstaje na terenie dzielnicy Włochy. Dodatkowym atutem budynku będzie oczywiście własne podwórko, tym bardziej, że na ulicy, przy której realizujemy inwestycję, nie ma intensywnego ruchu ani hałasu.

W domu zamontowaliśmy już okna, wcześniej przewody hydrauliczne, okablowanie instalacji elektrycznej oraz komin. Teraz rozpoczniemy prace przy ocieplaniu ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz instalacji paroizolacji, po której nastąpi montaż płyt gipsowo-kartonowych. Niebawem zaprezentujemy efekt kolejnych etapów realizacji. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć prezentowanej inwestycji:


Widok od strony wyjścia na taras.
Widok na okna oraz wyjście tarasowe, znajdujące się z tyłu domu. Duże przeszklenia pod zadaszeniem wpuszczą do wnętrza dużo światła o każdej porze roku, co będzie dużą zaletą w okresie zimowym.

Salon z jadalnią.
Widok na salon z jadalnią. Za kominem widocznym z lewej strony kadru znajduje się pomieszczenie przyszłej kuchni.

Komin w domu szkieletowym Top Bud®.
Wstępne wykończenie komina pod stropem oddzielającym parter od piętra. Dom będzie ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza. Ponadto zostanie wyposażony w rekuperator.

Okno dachowe w domu szkieletowym.
Wnętrze salonu z jadalnią, poza dużymi oknami w ścianach zewnętrznych, doświetli dodatkowo okno dachowe.

Okablowanie elektryczne w domu szkieletowym.
Kable instalacji elektrycznej budynku. W przypadku domów szkieletowych Top Bud®, zawsze łączymy je dla pełnego bezpieczeństwa od puszki do puszki, bez połączeń w ścianach.

Instalacja hydrauliczna w domu szkieletowym.
Fragment instalacji hydraulicznej budynku.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej