Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Z czego składa się nasza Firma?

Nasza Firma to trzy odrębne jednostki – Zakład Produkcyjny oraz Dział Techniczny i Biuro Architekta w Warszawie.

Doradzamy - Dział Techniczny

Otrzymasz od Nas pomoc podczas podejmowania kluczowych decyzji dla budowy Twojego Domu. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowań do realizacji inwestycji:

  • zorganizujemy formalności;
  • podpowiemy po co i dokąd skierować swoje kroki;
  • pojedziemy by obejrzeć działki budowlane i wybrać tę najlepszą pod Twój Dom;
  • zaprezentujemy Ci nasz dom modelowy i zaplecze produkcyjne - zobaczysz naszą pracę z bliska, będziesz mógł samodzielnie ocenić jej efekty.

Po prostu, będziemy do Twojej dyspozycji.

Projektujemy - Biuro Architekta

Nasz architekt będzie z Tobą pracował dotąd, aż stworzy projekt który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wyobrażenia o własnym wymarzonym Domu. Twoje pomysły będziemy nanosili na projekt i natychmiast na bieżąco wyceniali dla lepszej kontroli wydatków (kosztorys z dnia na dzień!). Podpowiemy, co można zastąpić czym, gdzie nie warto przepłacać, a gdzie zainwestować więcej.

Wykonujemy również projekty domów szkieletowych na podstawie projektów tradycyjnych domów murowanych.

Produkujemy - Zakład Produkcyjny

Na produkcji od lat posiadamy ten sam sprawdzony personel pracujący przy użyciu nowoczesnych maszyn. W naszym zakładzie wytwarzane są nie tylko elementy konstrukcyjne. To także miejsce, w którym przygotowujemy je do bezpiecznego transportu na plac budowy przy pomocy własnych, specjalnie dostosowanych samochodów ciężarowych. 

Budujemy - Własna Ekipa na każdym etapie budowy 

Wybudujemy dom od A do Z, włącznie ze stanem pod klucz. Podczas budowy obowiązuje zasada wymiany specjalistów podczas pracy odpowiedzialnych za poszczególne etapy prac, np. krycie dachu, uszczelnianie domu, wykończenie wnętrz. W ten sposób otrzymujesz porządnie wykonany dom i co najważniejsze - nie musisz poszukiwać wielu ekip na własną rękę, co jest czasochłonne i ryzykowne ze względu na niewiadome kompetencje podwykonawców.  

"To nie przez Nas tynk odpada ze ścian! To na pewno przez poprzednią ekipę" - żałosne...

Interakcja z Klientem

Duże znaczenie ma dla Nas bezpośrednia kontakt z Tobą. W tym celu zapraszamy Cię bezpośrednio do Nas, by przedyskutować szczegóły całego przedsięwzięcia, poznać Twoje zdanie i pomóc Ci w najtrudniejszych decyzjach.

Skontaktuj się z Nami już teraz i umów na spotkanie!

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej