Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Wirtualny spacer po projekcie Twojego domu szkieletowego

Ocena trafności rozwiązań projektowych

Każdy, kto myśli o własnym domu, stara się jak najdokładniej doprecyzować swoje potrzeby funkcjonalne i estetyczne, korzystając przy tym z zasobów własnej wyobraźni, sugestii innych osób, czy zwykłego ołówka i kartki papieru, na której kreśli zarys budynku, czy rozkład wnętrz. Wybudowaliśmy setki domów dla naszych Klientów i dobrze wiemy, że każdy Inwestor odczuwa też silną potrzebę zobrazowania rozwiązań zaproponowanych przez architekta w indywidualnym projekcie. Chcąc sprostać tej tendencji, od lat zapraszamy Inwestorów do domów, które już wybudowaliśmy, a ostatnio, „zabieramy ich” również na wirtualny spacer po projektowanym budynku, który daje wspaniałe możliwości do miarodajnej oceny tego, jaki ma być wymarzony dom.

Elektroniczna prezentacja modelu przestrzennego

Korzystając z zaawansowanego oprogramowania komputerowego do projektowania budynków, generujemy m.in., rzuty poziome i pionowe, przekroje ścian i – co spotyka się ze szczególnym zainteresowaniem Inwestorów – modele przestrzenne domów, po których można się poruszać z pomieszczenia do pomieszczenia lub z kondygnacji na kondygnację. Każdy projektowany budynek można też oglądać z różnych perspektyw zewnętrznych – z lotu ptaka, miejsca przyszłego ogrodu, czy od strony wjazdu, itd.

Model przestrzenny (inaczej model 3D) możemy uzupełniać o dodatkowe bryły, np. asortyment meblowy, elementy wyposażenia kuchni i łazienek, oświetlenie, a także detale wykończeniowe (np. drewno na elewacji, balustrady itp.), dzięki którym będziesz miał pełniejszy obraz tego, jak w dużym przybliżeniu może wyglądać Twój przyszły dom. Zaletą takiej funkcjonalności oprogramowania jest także to, że daje Ci możliwość umieszczenia w wybranych pomieszczeniach modelu przestrzennego trójwymiarowych brył szaf, komód, blatów itp., o dokładnie takich wymiarach, jakie chcesz wybrać w zakładzie stolarskim lub sklepie meblowym.

Osadzenie brył w wirtualnej przestrzeni Twojego domu odpowie na wiele ważnych pytań, np.:

  • czy wnętrze hallu, sypialni lub gabinetu jest rzeczywiście tak funkcjonalne i ustawne, jak zakładałeś;
  • jak należy zmodyfikować kształt salonu, żeby pomiędzy sofą a kominkiem wygospodarować więcej miejsca;
  • o ile zwiększyć głębokość wnęki kuchennej na szafę gospodarczą, by zmieścić w niej więcej potrzebnych przedmiotów.

Korzystając z wizualizacji przestrzennej, którą zaprezentujemy Ci w naszej siedzibie, będzie Ci dużo łatwiej podejmować świadome i nieprzypadkowe decyzje o zmianach w projekcie. Decyzje te będą wynikać z Twoich konkretnych potrzeb funkcjonalnych i estetycznych, i to one wpłyną na układ, wielkość i kształty pomieszczeń oraz przebieg komunikacji pomiędzy nimi. Dzięki temu, po zakończeniu projektowania, dom będzie taki, jak oczekiwałeś.

Możliwość udostępnienia modelu 3D

Jeśli zdecydujesz się na usługę zaprojektowania i budowy energooszczędnego domu szkieletowego z naszą Firmą, otrzymasz od nas elektroniczny plik z modelem przestrzennym budynku oraz instrukcję, jak się poruszać po jego wnętrzach, które będziesz mógł eksplorować i dyskutować na ich temat ze swoimi bliskimi.

Plik uruchomisz w wersji demonstracyjnej programu ArchiCad, którą pobierzesz nieodpłatnie z Internetu i zainstalujesz na swoim komputerze domowym lub w laptopie.

Spacer po wirtualnym modelu Twojego przyszłego domu ułatwi Ci podejmowanie decyzji o ewentualnych zmianach w projekcie przed kolejnym spotkaniem z architektem w siedzibie naszej Firmy.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej