Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

Życzenia świąteczne i noworoczne od Firmy Top Bud®.

Drodzy Klienci,

Dziękujemy Wam za zainteresowanie naszą ofertą budowy domów szkieletowych, które tylko w bieżącym roku 2016 przełożyło się na realizację blisko trzydziestu inwestycji. Doceniamy ten fakt i zapewniamy Was, że dokładamy wszelkich starań by budować Wasze domy jak najlepiej. Mamy jednocześnie pełną świadomość zaufania, jakie pokładacie w nasze kompetencje. Chcemy Was zapewnić, że tego zaufania nie zmarnujemy. Jednocześnie życzymy Wam wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz pięknych i radosnych Świąt w rodzinnym gronie - oczywiście pod własnym dachem. I niech Nowy Rok 2017 przyniesie Wam dużo szczęścia i spełnienia marzeń.

Drodzy Pracownicy Top Bud®,

Bez Waszego zaangażowania, wiedzy i fachowości, nie udałoby się odnieść sukcesu mierzonego zadowoleniem setek Inwestorów, którzy w ciągu ostatnich 24 lat skorzystali z usług naszej Firmy.  Dziękujemy Wam za codzienny i jakże niemały trud, który wkładacie na wszystkich etapach planowania i budowy domów szkieletowych naszych Klientów. Wam również pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w Nowym Roku 2017.


Z poważaniem
Ewa i Marek Korzec.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej