Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2016!

Drodzy Inwestorzy,

Zbliżają się Święta i Nowy Rok, w którym pojawią się nowe decyzje i wyzwania. Będziemy się z nimi mierzyć ramię w ramię wspólnie z Wami i uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu w Waszym życiu, jakim jest budowa własnego domu. Dlatego życzymy Wam przede wszystkim, optymizmu oraz pięknych, radosnych oraz spokojnych Świąt w gronie najbliższych, a następne Boże Narodzenie niech się odbędzie już pod własnym dachem.

Nasze Życzenia kierujemy też do Was, Szanowni byli Klienci,

Dziękujemy Wam serdecznie za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Bez niego nie powstałoby tyle domów, dla tak wielu z Was. Niech te Święta, Nowy Rok 2016 i każdy kolejny, przyniosą Wam Szczęście, Radość, Miłość i Bezpieczeństwo, a także wszystko to, czego pragniecie i uważacie za najważniejsze dla siebie i dla swoich bliskich.


Z pozdrowieniami
Ewa Korzec,
Marek Korzec,
Pracownicy Firmy Top Bud®


1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej