Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Trzy domy mieszkalne dla rodziny

Miałem okazję budować trzy domy mieszkalne dla swojej rodziny w firmie TOP BUD®. Wszystkie realizacje przebiegały sprawnie i terminowo. Szczególnie miło wspominam kontakty z p. Markiem Korzec. Zawsze dysponował dla mnie czasem i potrafił fachowo doradzić najlepsze rozwiązania techniczne. Firma posiada wykwalifikowanych pracowników i sprawną kadrę kierowniczą. Niewątpliwym atutem firmy jest to, że każdy dom budowany jest według indywidualnych projektów arch. Stanisława Arciucha. Każdy z moich trzech domów był inny, dostosowany do wymagań mojej rodziny oraz działki, na której był budowany.

Firma, oprócz budowy domu proponuje również kompleksową usługę ogrodzenia i zagospodarowania działki, z czego nie omieszkałem skorzystać. Ponieważ budowy moich domów następowały kolejno w latach 1994 – 1998, przekonałem się, że jakość usług była zawsze na dobym poziomie i zawsze w przystępnych cenach.

Gdybym miał polecić firmę budowlaną to tylko TOP BUD®. Niewykluczone, że sam jeszcze skorzystam z ich usług.

Jarosław Gosz

Opinia_1.pdf [271 kB]
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej