Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Top Bud w Złotej Siódemce branży ekologicznej 2015

Złota Siódemka jest nagrodą przyznawaną firmom, instytucjom i organizacjom wyróżniającym się innowacyjnością i jakością w swojej branży, np.: szkolno-edukacyjnej, samorządowej, spożywczej, zdrowej żywności, kosmetycznej, odzieżowej, czy meblarskiej.Nagrodzie towarzyszy kampania medialna w Internecie, Telewizji Polskiej (TVP Info) oraz na antenie głównej Polsatu i w Polsat News. Jej celem jest wsparcie wizerunkowe wyróżnionych przedsiębiorstw, instytucji i organizacji za konsekwentne rozwijanie swojej działalności i inwestowanie w rozwój nowoczesnych technologii, które skutkuje wprowadzaniem na rynek innowacyjnych produktów o najwyższej jakości.

Wśród wyróżnionych Firm w 2015 roku znalazł się również Top Bud®. Jest nam z tego powodu bardzo miło. Uważamy że w ten sposób doceniono nasz wkład w zmianę podejścia inwestorów do budownictwa jednorodzinnego, które może oferować zdecydowanie więcej niż samą trwałość — może być też dużo bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, dzięki suchemu procesowi budowy domu i energooszczędności podczas jego eksploatacji przez mieszkańców.

Zobacz krótki film z wręczenia nagrody Złota Siódemka na ręce Marka Korzec, prezesa naszej Firmy:

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej