Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Z czego składa się ściana domu szkieletowego Top Bud®? Z czego składa się ściana domu szkieletowego Top Bud®?

Standardowa ściana naszych domów składa się zawsze z tych samych rodzajów warstw ułożonych w określonej kolejności, wykonanych z jednakowych materiałów konstrukcyjnych i izolacyjnych. Stosujemy je od lat, w ciągu których wybudowaliśmy kilkaset niezawodnych i energooszczędnych budynków w technologii szkieletowej.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego wywiadu z Markiem Korzec, prezesem TOP BUD® Zapraszamy do obejrzenia obszernego wywiadu z Markiem Korzec, prezesem TOP BUD®

Zastanawiasz się nad technologią budowy Twojego przyszłego domu? A może zdecydowałeś się już na dom szkieletowy? Ten wywiad na pewno dostarczy Ci wielu wartościowych informacji o tym typie budownictwa.

Wywiad z Ewą Korzec o kobietach-inwestorachWywiad z Ewą Korzec o kobietach-inwestorach

Zapraszamy do obejrzenia interesującego wywiadu z Ewą Korzec na temat roli kobiet w procesie budowy domów realizowanych przez firmę TOP BUD®.

Wywiad z naszym architektem, panem Stanisławem Arciuchem

Zapraszamy do przeczytania ciekawego wywiadu z panem Stanisławem Arciuchem na temat projektowania domów w technologii szkieletowej.

Wywiad na temat pompy ciepła w domu szkieletowym

Istnieją różne standardy wykończenia wnętrz, które wpływają na cenę Twojego domu. Ich wybór zależy od Ciebie. Nasze ceny opierają się na wycenie tzw. domu standardowego i wynikają z jego metrażu. Wyjaśnimy to w tym artykule.

Ile czasu trwa budowa domu szkieletowego?

Podanie dokładnego co do dnia, czasu budowy domu szkieletowego do stanu deweloperskiego zamkniętego, jest trudne. Natomiast wyznaczenie nieprzekraczalnego terminu zakończenia inwestycji, jak najbardziej jest przez nas stosowane. Decydują o tym czynniki, które wymieniliśmy w tym artykule.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej