Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Świadectwo ochronne na znak towarowy TOP BUD®

Znak TOP BUD® jest chroniony.

Posiadamy niemal 20 lat praktyki w budowie domów szkieletowych i ponad czterysta zrealizowanych inwestycji w tej technologii. Nasza nazwa i logo kojarzą się z solidnością i dobrą marką. Dlatego są prawnie zastrzeżone.

W ciągu ostatnich lat, kilkakrotnie spotkaliśmy się z nadużyciami w postaci umyślnego kopiowania lub naśladowania nazwy i loga naszej Firmy. Uważamy, że jest to zachowanie nie tylko nieuczciwe i szkodzące naszemu wizerunkowi solidnego wykonawcy domów szkieletowych, lecz także niemoralne i nieetyczne.

Pragniemy przypomnieć, że TOP BUD®, od 26 listopada 1996 roku, jest znakiem towarowym, strzeżonym przez Świadectwo Ochronne Nr 117342, wydane przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

Świadectwo ochronne str. 1 Świadectwo ochronne str. 2
   

Świadectwo ochronne str. 3 Świadectwo ochronne str. 4
   

Świadectwo ochronne str. 5 Świadectwo ochronne str. 6
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej