Obejrzyj też inne filmy TOP BUD®:

Aktualności TOP BUD®

Klienta na temat usługi budowy domów szkieletowych Top Bud®.Po zakończeniu inwestycji pytamy naszych Klientów o to, jak oceniają jej efekt. Zdarzają się też takie sytuacje, kiedy Inwestorzy wyprzedzają nasze pytanie i sami proponują przygotowanie opinii, udzielając autoryzacji na jej publikację w oficjalnym serwisie internetowym Top Bud®. Nie przeszkadza im świadomość tego, że wykorzystamy ją do celów marketingowych, ponieważ są zadowoleni z przebiegu usługi budowlanej i deklarowanych przez nas zalet domu szkieletowego, które potwierdziły się w czasie jego eksploatacji. Tak też było w przypadku Inwestora z Izabelina. Zapraszamy Cię do przeczytania tego, co napisał na nasz temat.

Aktualności Top Bud® - budowa energooszczędnych domów szkieletowych pod klucz. Temat drewna konstrukcyjnego, z którego powstają szkielety domów w standardzie Top Bud®, poruszany jest praktycznie przez każdego nowego Inwestora podczas spotkań, w trakcie których wspólnie ustalamy szczegóły przyszłej realizacji budowlanej. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim pytaniom o ten materiał, opublikowaliśmy nowy artykuł w dziale „Dla Inwestora”.

Systemy ogrzewania i chłodzenia w domach szkieletowych Top Bud®.Podczas gdy właściciele jednych domów narzekają na upały, nasi Klienci w swoich domach szkieletowych cieszą się z przyjemnego chłodu, dbając tylko o to by okna i drzwi były domknięte. Jest tak dlatego, ponieważ korzystają z nawiewnych pomp ciepła z pionowym wymiennikiem gruntowym, które oferujemy wszystkim inwestorom zainteresowanym ofertą budowy domów szkieletowych naszej Firmy. Przeczytaj o atutach nowoczesnego i ekologicznego systemu opartego na precyzyjnie kontrolowanym przepływie powietrza, który potrafi zarówno wydajnie ogrzać, jak i schłodzić wnętrza energooszczędnego domu Top Bud®.

Najnowsze domy szkieletowe Top Bud® podczas budowy.Czas powstawania drewnianego szkieletu zależy od wielkości domu i tego, jak skomplikowana jest jego bryła. Ten etap robót zajmuje nam zwykle od tygodnia do dwóch. Wówczas wykonujemy nie tylko samą konstrukcję. Montujemy na niej również płytę OSB3 i wiatroizolację Tyvek. W przypadku budynków w standardzie Top Bud®, także na tym samym etapie prac pokrywamy dach  gontem bitumicznym. Zdjęcia które obejrzysz powstały podczas piątego dnia budowy drewnianej konstrukcji szkieletowej domu w miejscowości Złotokłos.

Obejrzyj najnowsze realizacje budowlane firmy Top Bud®.Na oficjalnym serwisie internetowym Top Bud® opisywaliśmy już dom szkieletowy w Boryszewie. Mogłeś zobaczyć go wcześniej na zdjęciach i filmie, które wykonaliśmy na różnych etapach realizacji. Od kilku miesięcy dom jest już zamieszkany a teren wokół niego zagospodarowany. Zapraszamy Cię więc do obejrzenia efektu końcowego prac naszych ekip.

Bieżące realizacje budowlane Top Bud® - energooszczędne domy szkieletowe pod klucz.W ciągu najbliższych dni otworzymy kolejne place budowy w okolicach Warszawy. Powstaną na nich dwa nowe domy szkieletowe naszych Klientów. Pierwszy z nich będzie budynkiem o zwartej i kompaktowej bryle i powierzchni użytkowej 100,6 m2, natomiast drugi będzie ponad dwa razy większy. Jego właściciele będą mieli do dyspozycji 256 m2 powierzchni użytkowej.

Budowa domów energooszczędnych pod klucz

Specjalizujemy się w budowie domów kanadyjskich energooszczędnych i pasywnych. Działamy czynnie od 1993 roku. Jesteśmy firmą rodziną założoną przez Ewę i Marka Korzec.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej