Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Rozpoczynamy budowę domu już po kilku tygodniach

Dokładniej, ruszamy z budową najczęściej już po 8 tygodniach od naszego pierwszego kontaktu. To nie wszystko - zwykle już na drugim spotkaniu przedstawiamy gotowy projekt koncepcyjny domu. Oczywiście, nie zawsze krótki czas organizacji formalności zależy od nas. Niekiedy z przyczyn od nas niezlaeżnych ten etap trwa dłużej - nawet do kilku miesięcy. Bez względu na to, postaramy się by był zamknięty w możliwie jak najkrótszym czasie.

Pomagamy od strony formalnej

Uczestniczymy w załatwianiu formalności urzędowych, żeby przyspieszyć prace budowlane. Budowę rozpoczynamy wtedy, gdy spełnione są wymogi formalne – Inwestor dopełnił wszystkich niezbędnych procedur, np. ma prawo do gruntu.

Należy wspomnieć, iż przez procedury budowlane przechodziliśmy setki razy. Dlatego, przychodzi nam to o wiele łatwiej niż naszym Klientom. 

Budowa przebiega szybko, ponieważ:

  • prace wykonują własne ekipy, dzięki temu zachowana jest ciągłość w budowie, inwestor nie czeka na fachowców, przeciwnie - to fachowcy czekają na swoją kolej;
  • dobrze organizujemy pracę naszych podwładnych, przestrzegamy terminów, trzymamy się ustalonego harmonogramu, ponieważ najczęściej realizujemy kilka inwestycji jednocześnie;

Kończymy określony etap budowy domu w jednym miejscu Polski i z dnia na dzień rozpoczynamy kolejny etap prac przy innej inwestycji i w innym miejscu. Nie możemy sobie pozwolić na żadne opóźnienia.

  • prace rozpoczynamy bez względu na warunki pogodowe - poza fundamentami, których wylanie wymaga dodatniej temperatury.

Na życzenie inwestora możemy również wykonać fundament przy użyciu mieszanki mrozoodpornej w temperaturze poniżej zera.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej