Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Posiadamy własne biuro architektoniczne

Dowiedz się przez kogo prowadzone są prace projektowe, w czym się specjalizujemy, a także, jakie znaczenie może mieć dla Ciebie fakt realizacji projektu Twojego domu bezpośrednio przez naszą Firmę.

Kompetencje

Na czele naszego biura stoi pan Stanisław Arciuch – z wykształcenia inżynier budownictwa i architekt z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu domów szkieletowych w Polsce, USA i Kanadzie. Jest architektem z powołania – z jednej strony przywiązuje ogrom uwagi do szczegółów technicznych, z drugiej jest człowiekiem obdarzonym zmysłem artystycznym i głębokim poczuciem estetyki.Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Stanisławem Arciuchem, dlatego jest on autorem około 95% projektów domów spośród ponad pięciuset, które zostały wybudowane przez naszą Firmę.

Sprawny proces projektowania

Własne biuro jest zaletą, którą docenisz już na wstępie współpracy z naszą Firmą. Dzięki zaangażowaniu „dedykowanego” architekta z doświadczeniem w projektowaniu domów szkieletowych oraz przekształcaniu projektów tradycyjnych budynków murowanych na technologię kanadyjską, Twój dom powstanie nie tylko szybciej, ale też będzie posiadał wszystkie pożądane przez Ciebie cechy funkcjonalne i wizualne. Podczas projektowania pracujemy w interakcji z naszymi Klientami, tzn. że będziesz wpływał na bieżąco na cechy projektu pod okiem naszego architekta. Jednocześnie, wszystkie wprowadzone zmiany natychmiast uwzględniamy w kosztorysie, co na pewno ułatwi Ci dojście do projektu optymalnego pod względem Twoich możliwości finansowych.

 

Energooszczędne rozwiązania

Osoby decydujące się na budowę domu z naszą Firmą są ukierunkowane na osiągnięcie maksymalnych oszczędności podczas codziennej eksploatacji. Oferujemy technologię zapewniającą użytkownikom bardzo wysoką ekonomiczność. Wynika to nie tylko ze specyfiki energetycznej domów szkieletowych, które cechuje niska bezwładność cieplna, a przez to szybkie nagrzewanie się wnętrz. Domy szkieletowe są także bardzo przyjazne pod względem instalacji i stosowania nowoczesnych a jednocześnie wygodnych rozwiązań grzewczych i energooszczędnych, jak pompa ciepła, rekuperator, ogrzewanie elektryczne czy ogrzewanie gazowe. Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 90 budów domów z wykorzystaniem pomp ciepła i rekuperatorów, a jeszcze więcej z pozostałymi z wyżej wymienionych rozwiązań. Wszystkie domy powstały na bazie projektów, które wykonaliśmy w naszym biurze architektonicznym dla swoich Klientów. Możemy śmiało powiedzieć, że mamy w tym duże doświadczenie, z którego na pewno skorzystasz, powierzając nam realizację swojej inwestycji.

 

Rozwój technologiczny

W chwili obecnej przygotowujemy linię produkcyjną domów szkieletowych w poziomie. Proces montażu prefabrykatów zostanie częściowo zautomatyzowany i odbywać się będzie w nowoczesnej hali produkcyjnej zlokalizowanej w podwarszawskim Nadarzynie. Niebawem ogłosimy moment jej otwarcia. Wówczas, zaprosimy wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą Firmą do osobistego obejrzenia szczegółów prefabrykacji w miejscu jej wykonywania.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej