Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Podsumowanie odchodzącego roku 2015 w Firmie Top Bud

Podsumowanie odchodzącego roku 2015 w Firmie Top BudW tym roku wybudowaliśmy średnio jeden i ćwierć domu szkieletowego na miesiąc i pomogliśmy kilkunastu rodzinom w spełnieniu marzeń o komfortowym budynku mieszkalnym na własnym kawałku ziemi. Przeczytaj więcej o inwestycjach, które zrealizowaliśmy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Rok 2015 był dla nas pracowity. W tym czasie ukończyliśmy piętnaście różnych inwestycji budowlanych. Zrealizowaliśmy domy szkieletowe o powierzchni od stu do ponad trzystu pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Były to budynki parterowe, z poddaszem użytkowym i piętrowe - dopasowane do najróżniejszych upodobań estetycznych i potrzeb funkcjonalnych naszych Klientów.

Zrealizowane inwestycje w przeważającej większości powstały na podstawie indywidualnych projektów autorstwa Stanisława Arciucha, architekta współpracującego od kilkunastu lat z naszą Firmą. Dzięki temu, nasi Klienci nie musieli szukać kompromisów i dostosowywać się do gotowych wizji domów z projektów gotowych – przeciwnie – mogli korzystać z naszego doświadczenia i uczestniczyć w opracowywaniu koncepcji swojego wymarzonego domu – domu na miarę oczekiwań.

Ostatni rok potwierdził również, że coraz więcej Inwestorów skłania się ku nowoczesnym rozwiązaniom instalacyjnym, stawiając na energooszczędność i komfort użytkowy. Ponad połowę domów wyposażyliśmy w pompy ciepła. W każdym z nich zainstalowaliśmy rekuperator, który dajemy w cenie inwestycji. W części budynków wodę będą ogrzewać termy, a podłogi w łazienkach i ubikacjach – maty elektryczne. Co najważniejsze, cena eksploatacji wymienionych rozwiązań będzie przyjazna dla portfeli naszych Klientów.

W 2015 roku rozpoczęliśmy również wiążące rozmowy z nowymi Inwestorami, którzy w ciągu nadchodzących miesięcy staną się właścicielami własnych domów kanadyjskich. Już teraz część z nich korzysta z naszego wsparcia w organizacji formalności budowlanych i kredytowych, które pozwolą w rozpoczęciu robót o czasie. Zatem w roku 2016 będziemy pracować na wysokich obrotach i patrzeć w przyszłość z optymizmem, czego również z całego serca życzymy Wam Szanowni Klienci – byli, obecni i przyszli.

Pozdrawiamy

Ewa i Marek Korzec oraz wszyscy pracownicy Firmy Top Bud®

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej