Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Pierwszy krok w budowie domu

Powszechnie sądzi się, że ten pierwszy krok jest najtrudniejszy. Owszem, bez odpowiedniej motywacji bywa trudny. Stąd, płynie nasza zachęta do Klientów by spotykali się z nami na bezpośrednim spotkaniu.

Spotkanie poprowadzi nasz specjalista, który wykona bilans zaawansowania Twojej inwestycji. Dzięki temu, ustalimy dalszy plan działania i określimy konkretne czynności, w których pomożemy, tak by wdrożyć w życie pierwsze formalności i tym samym przyspieszyć proces budowlany.

W trakcie spotkania:

  • ustalimy, jakich dokumentów brakuje i które zorganizujemy w naszym zakresie;
  • przeprowadzimy z Tobą wywiad na temat przyszłego domu by poznać Twoje potrzeby estetyczne i funkcjonalne. Oczywiście, otrzymasz w tej materii wsparcie naszego architekta.

Dysponujemy ponad dziesięcioma tysiącami gotowych projektów do wyboru! Ponadto, każdy z nich możemy poddać modyfikacjom odpowiednim do Twoim preferencji. 

Jeżeli nie ma żadnych opóźnień niezależnych od naszej Firmy, w tym przeciwwskazań formalnych i wszystko odbywa się zgodnie z procedurami urzędowymi, rozpoczniemy budowę maksymalnie po niecałych 2 miesiącach od pierwszego kontaktu z Tobą.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej