Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Aktualności TOP BUD®

Realizacje budowlane firmy Top Bud®.Niedawno, 12 czerwca 2018 roku, na naszym serwisie internetowym zaprezentowaliśmy gotowy fundament pod duży dom szkieletowy z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w pruszkowskich Malichach. Dzisiaj możesz obejrzeć efekt prac konstrukcyjnych przy omawianym budynku. Zapraszamy Cię do obejrzenia kilku zdjęć obrazujących obecny stan inwestycji.

Artyikuł o najnowszej realizacji budowlanej Firmy Top Bud®.Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 1158 m2, zlokalizowanej we wschodnim Otwocku na terenie Wólki Mlądzkiej (ul. Żeromskiego), w odległości około jednego kilometra od Szosy Lubelskiej. Będzie to drugi dom szkieletowy wybudowany przez naszą Firmę w tej okolicy. Poznaj więcej szczegółów dotyczących tego budynku. Obejrzyj rzuty elewacji i przekroje pomieszczeń.

Pytanie o czas budowy domu szkieletowego jest jednym z częściej zadawanych przez osoby zainteresowane ofertą naszej Firmy. Chcąc udzielić na nie rzetelnej odpowiedzi postanowiliśmy zobrazować tę kwestię przykładem konkretnej inwestycji. Dzięki temu będziesz mógł prześledzić cały etap powstawania domu szkieletowego i ocenić szybkość jego realizacji na podstawie kilkumiesięcznej relacji z budowy.

Wykończenie elewacji domu szkieletowego przy użyciu kafli ceglanych.W domach szkieletowych naszych Klientów wykonujemy różne wykończenia elewacji. Stosujemy pełny tynk w jednym lub kilku kolorach; połączenia tynku z deską szalunkową lub termodeską. Warstwę wierzchnią ścian zewnętrznych wykańczamy też przy użyciu samej deski szalunkowej w różnych wariantach drewna, uzyskując efekt elewacji, typowy dla domu szkieletowego w stylu skandynawskim. Wymienione rozwiązania nie wyczerpują jednak wszystkich opcji, jakie oferujemy Inwestorom korzystającym z naszych usług.

Najnowsze inwestycje realizowane przez Top Bud® - budowa energooszczędnych domów szkieletowych pod klucz.Już w ciągu kilku najbliższych dni zaczniemy pomiary geodezyjne na działce Inwestora z podwarszawskiej miejscowości Wiązowna, którego pierwszy dom szkieletowy został rozebrany z powodu modernizacji drogi ekspresowej nr 17 na odcinku Warszawa-Lublin. Następnego dnia rozpoczniemy prace fundamentowe. Cieszymy się razem z naszym Klientem, że w końcu inwestycja ruszy do przodu. Zapraszamy Cię do obejrzenia rzutów elewacji.

Nowe realizacje Firmy Top Bud® - budowa energooszczędnych domów szkieletowych pod klucz.Budynek znajduje się w miejscowości Gabryelin, wchodzącej w skład aglomeracji warszawskiej. Jest to miejsce dobrze skomunikowane ze stolicą, w otoczeniu zieleni. W sam raz na zamieszkanie pod własnym dachem. Właśnie z tego założenia wychodził nasz Klient, który dwa i pół roku zgłosił się do naszej Firmy ze zleceniem budowy domu szkieletowego. Zapraszamy Cię do obejrzenia rezultatu tej inwestycji.

       
 

 Sprzedaż energooszczędnych domów Top Bud® w Siewierzu Jeziornej

Zapraszamy do współpracy z TOP BUD®

Zależy nam na Twojej ocenie przebiegu współpracy z naszą Firmą w czasie realizacji inwestycji. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować domy szkieletowe pod klucz o najwyższej jakości. Jednak każda budowa to inne wyzwania i warunki, a skoro staramy się aby domy, które oferujemy, były wybudowane naprawdę dobrze, zależy nam również na Twojej opinii.

Chętnie też poznamy Twoje zdanie o komforcie mieszkaniowym wybudowanego przez nas domu. Chcemy mieć pewność że rozwiązania, które stosujemy w domach szkieletowych TOP BUD® są tym, czego od nas oczekujesz. Przedstaw nam swoją zdanie o tym, jak oceniasz budynek po upływie lat eksploatacji.

Z góry dziękujemy Ci serdecznie za czas, który nam poświęcisz.

TOP BUD® - Marek Korzec.

 

 

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej