Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Organizujemy formalności za Ciebie

Zaczynamy od podziału zadań: ustalamy, których dokumentów osobiście musi dopilnować Inwestor, a z czego wyręczymy go sami. Tam, gdzie się tylko da – bierzemy sprawy w swoje ręce.

Chętnie pomożemy Ci w organizacji formalności

Już w czasie projektowania będziesz dokładnie i na bieżąco informowany co, gdzie, kiedy i komu powinieneś dostarczyć. Jednak, w praktyce często Twoja rola ograniczy się tylko do złożenia podpisu w odpowiednim urzędzie i to w dodatku tylko w sporadycznych sytuacjach, ponieważ i tak większość formalności weźmiemy na siebie My.

Nie będziesz zmuszony do brania urlopu lub wcześniejszego wychodzenia z pracy po to by dostarczyć kolejny papier do urzędu.

Nasze doświadczenie jest naszą najlepszą rekomendacją

W historii naszej Firmy przechodziliśmy przez procedury formalne związane z budową domów naszych Klientów ponad czterysta razy (!). W zamian za to, jesteśmy świetnie zorientowani w sprawnej organizacji poszczególnych działań. Dlatego, bardzo chętnie zdejmiemy z Ciebie ten obowiązek. Mamy też świadomość, że dzięki naszej orientacji w temacie, potrafimy przyspieszyć całkowity czas realizacji Twojej inwestycji.

Zatem, nasze wsparcie masz zagwarantowane.
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej