Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Oferta budowy domów kanadyjskich

Poszukujesz informacji na temat budowy domów kanadyjskich? Zebraliśmy je dla Ciebie w tym miejscu. Wybierz temat, który Cię interesuje i dowiedz się szczegółów, jak pomożemy Ci w realizacji Twojej inwestycji, i na czym polegają korzyści budowy domu szkieletowego z naszą Firmą?

Ile kosztuje wybudowanie domu szkieletowego przez TOP BUD®?

Istnieją różne standardy wykończenia wnętrz, które wpływają na cenę Twojego domu. Ich wybór zależy od Ciebie. Nasze ceny opierają się na wycenie tzw. domu standardowego i wynikają z jego metrażu. Wyjaśnimy to w tym artykule.

Adaptacja projektów domów murowanych na kanadyjskie

Jeżeli podoba Ci się jeden z gotowych projektów dostępnych na rynku, chętnie do niego wracasz, „widzisz się w nim” ze swoją rodziną, lecz jednocześnie stawiasz sobie pytanie, czy można na jego podstawie wybudować dom kanadyjski, to odpowiedź jest twierdząca – oczywiście!

Atuty oferty TOP BUD®

Dzięki tym atutom, szybko i sprawnie wybudujesz dokładnie taki dom, o jakim marzysz. Będzie to dom dopasowany wizualnie i funkcjonalnie do Twoich potrzeb, a jednocześnie energooszczędny i - co najbardziej dla Ciebie istotne - za to co dajemy Ci ekstra, nie dopłacisz ani złotówki więcej!

Istnieje możliwość rozpoczęcia budowy domu bez zaliczki

Tak, ponieważ prowadzimy elastyczną politykę finansowania inwestycji. Pomagamy również w załatwianiu kredytu, doradzamy w kwestiach opłat i należności.

Budowa domu kanadyjskiego krok po kroku

Poniżej znajduje się reportaż z budowy domu krok po kroku u naszego Klienta, który zgodził się na zaprezentowanie tegoż materiału na łamach naszego serwisu internetowego. Prezentujemy powstawanie jednorodzinnego domu szkieletowego w podwarszawskiej Wiązownej. Obejrzyj szczegóły przebiegu realizacji tej inwestycji.

Gwarancja jakości oraz ceny budowy domu szkieletowego TOP BUD®

Zlecasz budowę swojego domu Firmie, więc chcesz mieć pewność, że Twoje interesy zostaną dobrze zabezpieczone. Oczekujesz gwarancji jakości od wykonawcy i przejrzystości cenowej na każdym etapie realizacji. Dowiedz się, jaką porękę otrzymują nasi Klienci.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej