Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Obejrzyj ścianę i fundament domu szkieletowego Top Bud®

Zapraszamy do nowego działu poświęconego konstrukcji ściany i fundamentu domu szkieletowego. Pokazujemy w nim, skąd bierze się ich jakość.

Nie poprzestajemy na prezentacji przekrojów standardowej ściany i fundamentu, ponieważ będą one dla Ciebie tylko niewiele mówiącym obrazkiem. Chcemy pokazać Ci możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących ich konstrukcji. Dzięki którym dowiesz się, w jaki sposób zbudowane są nasze domy, a dokładniej, jakich materiałów używamy w poszczególnych ich elementach, jak następuje ich przygotowanie oraz montaż na placu budowy.

Obecnie opublikowaliśmy opisy 17 podstawowych elementów konstrukcji, które uzupełniliśmy kilkudziesięcioma zdjęciami oraz 5 filmami. Ilość materiałów wideo się zwiększy, ponieważ trwa ich montaż, więc już wkrótce je udostępnimy.

Zachęcamy do zapoznania się pod z budową domu w technologii szkieletowej w wykonaniu firmy Top Bud®. Szczegóły znajdują się w artykule:
Z czego składa się ściana i fundament domu szkieletowego Top Bud®

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej