Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Niedługo powstanie nowy dział z filmami o domach Top Bud®

Filmy o budowie domów szkieletowych.Cieszymy się, że nasze filmy mają coraz więcej wyświetleń i cieszą się dużym zainteresowaniem w Internecie. Dlatego podjęliśmy decyzję o aktualizacji działu, w którym zbierzemy wszystkie dotychczasowe materiały wideo, tak by ułatwić Ci lepsze zapoznanie się z naszą ofertą budowy energooszczędnych domów szkieletowych.

 

Od kilku lat pracujemy nad tym, by na oficjalnej stronie internetowej Top Bud® pokazywać z bliska budowę naszych domów. W ten sposób prezentujemy to, skąd tak naprawdę bierze się ich jakość — czyli, na czym polega solidne wykonawstwo, jak zorganizowany jest proces budowy na wszystkich etapach, z jakich materiałów budujemy, itd. Nasz trud został doceniony przez użytkowników Internetu. Niektóre z dotychczas zamieszczonych materiałów wideo osiągnęły już wynik kilkudziesięciu tysięcy odsłon. Jest to dla nas dowodem, że trzeba iść w tym kierunku i „odsłaniać się” przed możliwie jak najszerszą grupą osób zainteresowanych energooszczędnym budownictwem szkieletowym w Polsce.

Z tego powodu wszystkie filmy, które dotychczas zamieściliśmy w sieci, już niebawem pojawią się w jednym dziale, w którym będą bardziej dostępne i dokładniej opisane, tzn. udzielimy informacji, czego dokładnie dotyczyła dana realizacja, kiedy się odbyła, jakie parametry projektowe i techniczne miał każdy sfilmowany dom.

Jak tylko ukończymy ww. prace, natychmiast Cię o tym poinformujemy za pośrednictwem działu Aktualności.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej