Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Nowe wiadomości w dziale Technologia

Artykuł na temat nowych publikacji w serwisie internetowym Top Bud®.W ostatnim czasie opublikowaliśmy trzy nowe artykuły na naszym oficjalnym serwisie internetowym dotyczące technologii budowy domów szkieletowych oraz płynących z nich korzyści i możliwości. Wszystkie nowe publikacje staramy się tworzyć odpowiadając na pytania i wątpliwości naszych Klientów. Przeczytaj i zoabcz jakie tematy poruszyliśmy ostatnio.

Poniżej trzy najnowsze artykuły, które opublikowaliśmy w dziale Technologia. Omawialiśmy w nich bardzo istotne kwestie, takie jak: wpływ technelogii szkieletowej na akustykę domów, możliwość prowadzenia prac budowlanych w zimie czy możliwość wykonania pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej na dachu domu szkieletowego. Zachęcamy do lektury nowych treści równie mocno co do odświeżenia sobie tych nieco starszych. Aby przejśc do publikacji wystarczy kliknąć w link lub obrazek.

Artykuł o izolacji akustycznej domów szkieletowych.

 

 

Izolacja akustyczna domów szkieletowych Top Bud®

 

Artykuł o budowie domów szkieletowych zimą. Prowadzimy prace budowlane także zimą
Artykuł o dachówce ceramicznej na dachu domu szkieletowego. Dachówka ceramiczna na dachu domu szkieletowego