Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Nota prawna

Serwis internetowy TOP BUD® został opracowany przez GDP (firmę Grodon Sp. z o.o.).

Łącząc się z witryną TOP BUD® i przeglądając ją akceptujesz warunki i zastrzeżenia zawarte w tej nocie prawnej, polityce prywatności i polityce prywatności "cookies".

Treści zawarte w serwisie TOP BUD® nie stanowią bezpośredniej oferty produktowo-usługowej. Mogą być traktowane jedynie jako pomoc przy podejmowaniu decyzji o zamawianiu wybranych produktów i usług.

Strona zawiera zawsze aktualne informacje o świadczonych przez TOP BUD® usługach oraz produktach.

Treść stron internetowych oraz zawartość serwisu internetowego TOP BUD® czyli zdjęcia, filmy, nagrania, obiekty graficzne i pliki są chronione przepisami prawa autorskiego. Nie mogą być rozpowszechniane ani publikowane bez zgodny autora. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione i podlegają odpowiedzialności cywilnej i karnej zarówno w kraju jak i za granicą.

TOP BUD® jest Firmą świadczącą usługi budowlane na terenie Polski .

Właścicielem wszystkich zdjęć i treści prezentowanych w serwisie internetowym jest firma TOP BUD® z siedzibą w Warszawie znajdująca się na Stałej Wystawie Budownictwa BUDEXPO przy ulicy Bartyckiej 26, pawilon 43a

Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości do zmiany zapisu noty prawnej TOP BUD®

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej