Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Trzy domy szkieletowe Top Bud®, które zbudowaliśmy w ostatnim czasie (zdjęcia i film)

Trzy domy szkieletowe Top Bud®, które zbudowaliśmy w ostatnim czasie (zdjęcia i film).W ciągu minionych 12 miesięcy rozpoczęliśmy realizację kilkunastu domów w okolicach Warszawy. Niedawno ukończyliśmy część z nich, a już niebawem oddamy kolejne inwestycje.

Z przyjemnością prezentujemy dwa nowe domy parterowe i jeden z poddaszem użytkowym. W pierwszych dwóch przypadkach zastosowaliśmy system nawiewnej pompy ciepła amerykańskiej firmy WaterFurnace. Trzeci budynek wyposażyliśmy w ogrzewanie elektryczne wspomagane kominkiem.

Każdy dom posiada rekuperator, który jeszcze bardziej obniży koszty eksploatacji, zmniejszając wydatki inwestorów na ogrzewanie. Nie wspominając już o takich zaletach urządzenia, jak przefiltrowane powietrze, brak owadów w domu, szybkie schnięcie wypranej odzieży i efektywne pozbywanie się z wnętrza budynku nieprzyjemnych zapachów.

Więcej na temat przykładowych kosztów ogrzania budynków naszej firmy zimą przeczytasz w artykule: Nawiewna pompa ciepła w domu szkieletowym Top Bud® (film).

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć:

Dom parterowy z pompą ciepła, rekuperatorem i kominkiem w okolicach miejscowości Pustelnik. Budynek powstał przy wykorzystaniu fundamentów domu, który stał w tym miejscu wcześniej. Projekt zrealizowany we własnym zakresie, następnie został skonsultowany z naszym architektem.

Widok na elewację frontową domu szkieletowego Top Bud® w okolicach miejscowości Pustelnik.
Widok na elewację frontową z tarasem.

Widok na elewację tylnią domu szkieletowego Top Bud® w okolicach miejscowości Pustelnik.Elewacja tylna. Pod spodem widać wejście do podpiwniczenia będącego częścią domu, który stał w tym miejscu wcześniej.

Widok na elewację boczną-lewą domu szkieletowego Top Bud® w okolicach miejscowości Pustelnik.
Elewacja boczna-lewa. Po środku zdjęcia wrota wjazdowe do garażu, po prawej - schody do wejścia głównego.

Dom z poddaszem użytkowym, pompą ciepła i rekuperatorem. Znajduje się w miejscowości Niedziałka za Mińskiem Mazowieckim. Powstał według projektu opracowanego przez mgr. inż. Stanisława Arciucha, architekta współpracującego z naszą Firmą. Klient zdecydował się na budowę domu szkieletowego Top Bud®, ponieważ zależało mu na solidnym wykonaniu, niskich kosztach eksploatacji oraz szybkiej realizacji inwestycji.

Widok na elewację przednią i boczną-lewą.Widok na elewację przednią i boczną-lewą.

Widok na elewację frontową i boczną-prawą.
Widok na elewację frontową i boczną-prawą.

Widok na elewację tylną z tarasem.
Widok na elewację tylną z tarasem.

Dom parterowy w Maliszewie, wyposażony w ogrzewanie elektryczne i rekuperator. Powstał według projektu dostarczonego przez naszą Firmę. Realizację ukończyliśmy około miesiąc temu. Teren wokół budynku nie został jeszcze zagospodarowany.

Widok na elewację frontową i boczną-lewą od strony tarasu.
Widok na elewację frontową i boczną-lewą od strony tarasu.

Widok na elewację tylną i boczną-prawą.
Widok na elewację tylną i boczną-prawą.

Widok na front domu i główne wejście.
Widok na front domu i główne wejście.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej