Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Jestem Klientem TOP BUD® i chcę napisać opinię, referencję - jak to zrobić?

Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszej Firmy w całym procesie budowy domu, jaki wspólnie z Tobą przebrnęliśmy, na łamach naszego serwisu internetowego.

Opinie do naszej Firmy można dostarczać pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny naszej firmy:

TOP BUD®
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 26 pawilon 43 a

Drogą elektroniczną bezpośrednio na adres e-mail: biuro@topbud.pl lub korzystając z przygotowanego przez nas formularza opinii i referencji

Zachęcamy do pisania szczerze. Niezmiernie byłoby nam miło, gdyby referencja lub opinia była głosem całej rodziny, ale przyjmujemy również bardzo chętnie referencje i opinie indywidualne.

Opinia może dotyczyć całokształtu działań jaki wykonywaliśmy razem, aby zbudować dom. Opinia lub referencja może również dotyczyć procesu budowy domu, pomocy w zakresie organizacji formalności, elementów dodatkowych zainstalowanych w domu, czy zwyczajnie po prostu komfortu codziennego użytkowania domu.

Możesz załączyć dowolne zdjęcie związane z inwestycją, np. zdjęcie swojego domu.

Zapraszamy serdecznie
Ewa i Marek Korzec

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej