Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Najnowsze realizacje energooszczędnych domów szkieletowych 2016

Najnowsze realizacje energooszczędnych domów szkieletowych 2016Cieszymy się ogromnie z zainteresowania ofertą budowy domów szkieletowych naszej Firmy ze strony tak licznej grupy Inwestorów. Od początku bieżącego roku realizujemy kilka budów jednocześnie, a w ostatnim czasie podpisaliśmy umowy na kolejne.

Prace budowlane są zaawansowane w różnym stopniu, np. dom w Otwocku przy ulicy Laskowej jest już praktycznie ukończony, podobnie jak inwestycja na warszawskich Siekierkach. Natomiast budynki w Warszawie (ul. Życzliwa), Ostródzie, Opaczy, Milanówku i Siestrzeniu, są mniej więcej w połowie realizacji. I to jeszcze nie koniec, bo zgłaszają się do nas nowi Klienci. Z częścią z nich już zawarliśmy kolejne umowy na budowę następnych domów. Zatem w najbliższych miesiącach pomożemy spełnić marzenia bardzo wielu osób.

Pracujemy na najwyższych obrotach angażując wszystkie nasze ekipy, które rotują z inwestycji na inwestycję. Doświadczenie, wąska specjalizacja i ciągłość pracy, mają zasadnicze znaczenie dla jakości domów szkieletowych Top Bud®. Wiedzą to wszyscy Inwestorzy, którzy obserwowali proces budowy swoich domów przez naszą Firmę.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z ostatnich realizacji.

Dom szkieletowy Top Bud® w Otwocku przy ul. Laskowej
Dom ma powierzchnię użytkową 134 m2. Wyposażony jest w kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, rekuperator, oraz nadmuchową pompę ciepła z wymiennikiem poziomym o łącznej długości około 202 m, która będzie głównym źródłem ciepła w budynku, ale też spełni funkcję bardzo ekonomicznej klimatyzacji w okresie letnim. Wydatek energetyczny przy chłodzeniu to około 1/8 wydatku energetycznego na ogrzewanie w zimie. Dodajmy, że dostarczanie ciepłego powietrza do wnętrz jest również bardzo ekonomiczne. Dla prezentowanego budynku, zgodnie z wyliczeniami, ogrzewanie będzie kosztować tylko 1850 złotych rocznie (!).

Dom szkieletowy Top Bud® na warszawskich Siekierkach.Ciekawa realizacja. W domu znajduje się system pompy ciepła, ale nie nadmuchowy z wymiennikiem poziomym, jaki zwykle stosujemy w energooszczędnych domach szkieletowych Top Bud®, lecz z pętlą wodną. Różnica wynika z zastosowania ogrzewania podłogowego oraz paneli glinianych ułożonych na ścianach od wewnątrz.
Fundament pod dom szkieletowy Top Bud® w Ostródzie.
Fundament pod dom szkieletowy Top Bud® w Ostródzie. Obecnie stoi już zadaszony szkielet drewniany, w większości wykończony izolacją. Wykonany został też komin. Jest to już druga inwestycja, którą realizujemy dla tego samego Klienta w tym mieście w przeciągu kilku lat. Decyzja o zleceniu kolejnej inwestycji Firmie Top Bud®, jest najlepszym dowodem na zadowolenie Klientów z naszych domów.

Dom szkieletowy Top Bud® w Opaczy.Duży dom piętrowy o powierzchni 466 m2 (!), dwulokalowy, z dwoma garażami. Powstaje na blisko dziewięcioarowej działce. Projekt budynku dostarczyła nasza Firma. We wnętrzu znajdą się: dwie kuchnie, dwa salony, jadalnia, jedenaście pokoi, pięć Łazienek, WC, pralnia, dwie garderoby, trzy pomieszczenia techniczne i spiżarnia. Ogrzewanie i chłodzenie zapewni pompa ciepła, a wentylację z odzyskiem ciepła rekuperator.

Dom szkieletowy Top Bud® w Milanówku.Na działce o powierzchni 780 m2 powstaje wygodny dom parterowy. Łącznie do dyspozycji mieszkańców będzie 119 m2, tj.: salon, kuchnia, gabinet, jeden pokój, garderoba, łazienka, WC i pomieszczenie techniczne. W budynku nie ma garażu. Nadmuchowa pompa ciepła z wymiennikiem poziomym będzie ogrzewać dom zimą i dostarczać chłodne powietrze latem. Wnętrza będzie wentylować rekuperator, który odzyska do 85% energii wydanej na ogrzewanie. Projekt indywidualny wykonał Stanisław Arciuch.

Dom szkieletowy Top Bud® w Siestrzeniu.
Dom z poddaszem użytkowym powstaje na działce o powierzchni 1530 m2. Projekt indywidualny dostarczyła nasza Firma. W budynku nie będzie garażu. Powierzchnia użytkowa to 140m2, na którą złożą się: kuchnia, jadalnia, salon, cztery pokoje, pomieszczenie tech, dwie łazienki i garderoba. W domu zainstalujemy ogrzewanie elektryczne oraz rekuperator.

Dom szkieletowy Top Bud® w Warszawie przy ulicy Życzliwej.Będzie to dom piętrowy bez garażu, wybudowany według projektu indywidualnego Stanisława Arciucha, na działce o powierzchni 1126 m2. Powierzchnia użytkowa to 294 m2, na którą złożą się dwie kuchnie, salon, sześć pokoi, trzy łazienki, WC, pomieszczenie techniczne, biblioteka oraz pralnia. Ogrzewanie zimą i chłodzenie latem zapewni pompa ciepła. Budynek zostanie wyposażony w rekuperator.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej