Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Najnowsze projekty domów szkieletowych Top Bud®

Najnowsze projekty domów szkieletowych Top Bud®Poszukujesz pomysłów na swój wymarzony dom w energooszczędnej technologii szkieletowej? Zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z najnowszą ofertą gotowych projektów naszej Firmy.

Projekty domów, które prezentujemy na oficjalnym serwisie internetowym naszej Firmy, są gotowymi propozycjami powstałymi pod konkretne potrzeby mieszkaniowe naszych dotychczasowych Klientów. Na podstawie części z nich zbudowaliśmy już domy lub jesteśmy w trakcie ich realizacji. To oznacza, że zamiast niesprawdzonych koncepcji projektowych, proponujemy Ci przemyślane rozwiązania architektoczne i funkcjonalne, które - na Twoje życzenie - chętnie poddamy indywidualnym modyfikacjom, by jeszcze lepiej pasowały do Twoich potrzeb estetycznych i mieszkaniowych.

Tym razem naszą listę gotowych projektów domów energooszczędnych uzupełniają kolejne cztery budynki parterowe oraz trzy budynki z poddaszem użytkowym.

Więcej pomysłów na swój energooszczędny dom znajdziesz w dziale: Propozycje gotowych projektów domów szkieletowych Top Bud®

Projekt DP4 - dom szkieletowy 104 m2 parterowey bez garażu

 

Projekt DP4 - dom szkieletowy 104 m2 parterowey bez garażu

Dom dla trzech osób. Posiada wygodny układ pomieszczeń, w tym duży salon z jadalnią, ustawną kuchnię i dwie łazienki z WC.

     

Projekt DP5 - dom szkieletowey 110 m2 parterowy bez garażu


Projekt DP5 - dom szkieletowey 110 m2 parterowy bez garażu

Dom dla osób aktywnych zawodowo. Posiada oddzielny gabinet, sypialnię i duży przestronny salon z jadalnią. W tylnej części przewidzieliśmy otwarty taras do wypoczynku.

     

Projekt DP5G - dom szkieletowy 110 m2 parterowy z garażem


Projekt DP5G - dom szkieletowy 110 m2 parterowy z garażem

Dom dla pary, np. małżeństwa emerytów, z salonem połączonym z jadalnią oraz ustawną, prawie 9-metrową kuchnią. W budynku znajduje się również jednostanowiskowy garaż.

     

Projekt DP6 - dom szkieletowy 126 m2 parterowy bez garażu


Projekt DP6 - dom szkieletowy 126 m2 parterowy bez garażu

Dom dla rodziny 4-osobowej. Ma trzy sypialnie, kuchnię ze spiżarnią oraz duży salon połączony z jadalnią. W wiatrołapie przewidzieliśmy specjalne miejsce na pojemne szafy do odzieży.

     


Projekt DZPU4 - dom szkieletowy 134 m2 z poddaszem użytkowym bez garażu

Kompaktowy dom z antresolą i dużym salonem typu katedra (otwarty sufit). Posiada funkcjonalne wnętrza z dużym potencjałem aranżacyjnym. Jest naszą propozycją dla ludzi młodych.

     


Projekt DZPU5 - dom szkieletowy 141 m2 z poddaszem użytkowym i garażem

Dom posiada funkcjonalną część dzienną na parterze. Na poddaszu do dyspozycji mieszkańców są trzy wygodne, ustawne i dobrze doświetlone oknami sypialnie.

     


Projekt DZPU6 - dom szkieletowy 130 m2 z poddaszem użytkowym bez garażu

Dom z dachem dwuspadowym i niewielkim wykuszem. Posiada ustawny salon i przestronną kuchnię połączoną z jadalnią. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i spora łazienka.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej