Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Klienci piszą opinie o usłudze budowy domów szkieletowych Top Bud®

Klienta na temat usługi budowy domów szkieletowych Top Bud®.Po zakończeniu inwestycji pytamy naszych Klientów o to, jak oceniają jej efekt. Zdarzają się też takie sytuacje, kiedy Inwestorzy wyprzedzają nasze pytanie i sami proponują przygotowanie opinii, udzielając autoryzacji na jej publikację w oficjalnym serwisie internetowym Top Bud®. Nie przeszkadza im świadomość tego, że wykorzystamy ją do celów marketingowych, ponieważ są zadowoleni z przebiegu usługi budowlanej i deklarowanych przez nas zalet domu szkieletowego, które potwierdziły się w czasie jego eksploatacji. Tak też było w przypadku Inwestora z Izabelina. Zapraszamy Cię do przeczytania tego, co napisał na nasz temat.

Realizacja w Izabelinie była charakterystyczna, ponieważ odbywała się pod nieobecność naszego Klienta. Mówimy tu o sytuacji, w której zagraniczny Inwestor zlecając budowę domu jednorodzinnego:

  • daje wykonawcy uprawomocnienie do organizacji wszystkich formalności urzędowych;
  • podejmuje ważne decyzje projektowe telefonicznie lub poprzez e-mail na podstawie zdjęć;
  • rozlicza się z wykonawcą również na podstawie ww. zdjęć z każdego ukończonego etapu robót.

Budowa domu w taki sposób jest w naszym kraju nadal czymś niezwykłym. Dlatego poświęciliśmy temu przypadkowi dwa artykuły, które opublikowaliśmy wcześniej na naszym oficjalnym serwisie internetowym:

Dom szkieletowy Top Bud® w Izabelinie, należący do autora opinii na temat naszej Firmy.
Zdjęcie domu szkieletowego w Izabelinie z 2017 roku. Fotografię wykonaliśmy w trakcie budowy na etapie prac konstrukcyjnych.

Gotowy dom szkieletowy Top Bud® należący do Inwestora z Izabelina.
Elewacja frontowa gotowego domu szkieletowego. Zdjęcie z początku czerwca 2018 roku.

Teraz, dzięki uprzejmości Inwestora, który sam zaproponował nam publikację swojej opinii na nasz temat, możemy zaprezentować ją Tobie:

"Budowa domu w Izabelinie

Mieszkam za granicą i nie mam krewnych lub znajomych, którzy mogliby mi pomóc w budowie domu. Przez dłuższy czas szukałem w internecie planów domów i informacji o firmach budowlanych. Chciałem, aby dom został zbudowany kompleksowo, bez mojej obecności w Polsce.

Nawiązałem początkowe kontakty z kilkoma firmami, ale tylko państwo Ewa i Marek Korzec z firmy TopBud wzbudzili we mnie zaufanie i nawiązałem z nimi współpracę.

Udzieliłem panom Markowi Korzec i Stanisławowi Arciuch upoważnienia do załatwiania wszystkich spraw urzędowych oraz uzyskania dokumentów potrzebnych do wykonania projektu i do budowy.

Pan architekt Stanisław Arciuch świetnie zrozumiał nasze wytyczne i wykonał projekt domu, który zaakceptowaliśmy bez większych zmian.

Następnie, pani architekt Magdalena Korzec wykonała koncepcyjny projekt wnętrz. Na podstawie tych dwóch projektów i po uwzględnieniu dobrych porad pana Marka, podpisaliśmy umowę na budowę.

Budowa przebiegała bez żadnych problemów, w konstruktywnej atmosferze. Płaciłem za kolejne etapy budowy na podstawie przesyłanych mi zdjęć i przyjechałem tylko na końcowy odbiór domu pod klucz. W ramach budowy wykonane zostało również ogrodzenie. W trakcie budowy nie miałem żądnych finansowych niespodzianek.

Potem zaczęło się wykańczanie wnętrz. Pan Korzec zarekomendował mi do wykonania tych prac panią architekt Agnieszkę Kabała z firmy Desi-Studio. Pani Agnieszka wykonała szczegółowy projekt wnętrz, zajęła się zakupem materiałów, mebli, firan, etc., oraz nadzorowała prace wykonawców. Wszyscy wykonawcy byli również rekomendowani przez firmę TopBud. Pani Agnieszka dostosowała się do stylu, który jej razem z żoną określiliśmy, ale jednocześnie wykazała się stosowną inicjatywą i potrafiła przekonać nas do pewnych zmian. Cenię sobie jej profesjonalizm, rzetelność oraz energię, którą regularnie okazywała i jestem z jej pracy bardzo zadowolony.

Po wykonaniu projektu wnętrz firma TopBud skompletowała potrzebne dokumenty i załatwiła formalności związane z zakończeniem budowy, i w lipcu 2017 odebrałem od państwa Korzec potwierdzenie oddanie domu do użytkowania oraz inne dokumenty budowy.

Nie wyobrażam sobie, aby budowa naszego domu mogła odbyć się sprawniej. Mam duże zaufanie i szacunek dla państwa Korzec i polecam firmę TopBud wszystkim zainteresowanym budową domu.

Marek Lamparski"

Korzystając z okazji dziękujemy bardzo serdecznie Inwestorowi i za przychylną opinię, i za tak potrzebne zaufanie, którego nie brakowało nam ani przez chwilę podczas realizacji tej inwestycji.

Ewa i Marek Korzec
wraz z pracownikami Top Bud®

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej