Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Już wkrótce nowy dział projektów domów szkieletowych Top Bud

Już wkrótce nowy dział projektów domów szkieletowych Top BudW ciągu ponad 20 lat budowy domów szkieletowych zgromadziliśmy setki różnych projektów architektonicznych, które zrealizowaliśmy dla naszych Klientów. Od jakiegoś czasu, na podstawie części z nich, opracowujemy komputerowe wizualizacje, którymi będziemy chcieli podzielić się z Tobą za pośrednictwem naszego serwisu internetowego.

Zadaniem nowego działu będzie zaprezentowanie projektów architektonicznych domów szkieletowych, których budowa stała się faktem, i które cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych dotychczasowych Klientów, przez co uważamy je za szczególnie godne przedstawienia także Tobie.

Każdy z projektów będzie się składać z elektronicznych wizualizacji domu w postaci brył przestrzennych. Ponadto załączymy też rzuty pomieszczeń i elewacji oraz charakterystykę techniczną budynku – wymiary, opcje wykończeń elewacji, rodzaje dostępnych pokryć dachowych, czy instalacji grzewczych.

Projekty będą propozycjami i jednocześnie otwartymi koncepcjami domów. Każdy z nich chętnie zmodyfikujemy zgodnie z Twoim życzeniem, dopasowując jego cechy architektoniczne oraz właściwości funkcjonalne do potrzeb mieszkaniowych, jakie założyłeś, a także budżetu, który chcesz przeznaczyć na budowę własnego wymarzonego domu.

Po uruchomieniu nowego działu, natychmiast Cię o tym poinformujemy w naszych aktualnościach.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej