Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Jesteśmy otwarci na kontakty z branży

Nie zamykamy się na innych, lecz uważnie obserwujemy, co dzieje się w kręgu przedsiębiorców z branży drewnianych domów szkieletowych.

Wszystko po to by jakość naszych usług trzymała się najwyższych standardów. Jesteśmy Firmą godną zaufania i jednym z liderów w branży budownictwa domów drewnianych w Polsce.

Nasza otwartość to wymierne korzyści dla Ciebie:

  • lepsza jakość produktów – ponieważ uczymy się od innych: odwiedzamy ich fabryki, rozmawiamy i wymieniamy z nimi wiedzę techniczną;
  • wyższy poziom usług – gdyż słuchamy, co mają do powiedzenia specjaliści na współorganizowanych przez nas konferencjach technicznych;
  • sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem – wzorujemy się na dobrze działających firmach zagranicznych.
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej