Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Jesienią otwarcie pokazowego domu szkieletowego Top Bud® w Starej Wsi koło Nadarzyna

1. Otwarcie domu pokazowego obok bazy produkcyjnej Top Bud®.
2. Możliwość oglądania budynku od jesieni 2016 roku.
3. Pomoc dla Klientów w uściśleniu zakresu przyszłej inwestycji.

Prace nad inwestycją promującą usługi naszej Firmy, w przeciwieństwie do budów realizowanych dla naszych Klientów, trwały dłużej niż zwykle. Wszystko spowodowane było pierwszeństwem tych drugich. Nie zmienia to faktu, że już niebawem będziesz mógł dokładnie obejrzeć nasz dom pokazowy od zewnątrz i od środka, zapoznając się z zaletami technologii, w której powstają nasze budynki.

Przyszli Inwestorzy będą mogli zobaczyć z bliska detale domu, tj. materiały budowlane i wykończeniowe oraz urządzenia techniczne wchodzące w skład instalacji budynku.

Na miejscu zaprezentujemy Ci nasz dom i odpowiemy na Twoje pytania. W ten sposób pomożemy Ci w podjęciu decyzji o wyborze optymalnych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych, a także w uściśleniu kosztów budowy takiego domu, jaki zaplanowałeś, a jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wizyta w naszym domu pokazowym zdecydowanie Ci to ułatwi.

Już wkrótce poinformujemy Cię o udostępnieniu obiektu naszym Klientom za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego Top Bud®.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia frontu budynku:

Front pokazowego domu szkieletowego Firmy Top Bud®.Front pokazowego domu szkieletowego z poddaszem użytkowym według projektu Stanisława Arciucha. Inwestycja zlokalizowana jest w Starej Wsi, około 25 km od centrum Warszawy, tuż obok Drogi ekspresowej S8.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej