Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Jak zdobywamy i doskonalimy naszą wiedzę?

Zatrudniamy najlepszych i pracujemy z nimi od wielu lat. Dlatego dbamy o to, by nasi pracownicy szli wraz z całą Firmą do przodu. Szczególnie zależy nam na tym, by doskonalili swoje umiejętności i poszerzali wiedzę.

To, że nasi pracownicy wiedzą i potrafią tak dużo to nie przypadek. Dbamy o ich rozwój:

  • uczestniczymy w sesjach technologicznych Stowarzyszenia Domy Drewniane;
  • członkom ekipy budowlanej – murarzom, tynkarzom, dekarzom, malarzom – organizujemy spotkania szkoleniowe z dostawcami materiałów budowlanych;
  • nasi architekci stale dokształcają się w zakresie swojej profesji;
  • elektrykom proponujemy wewnętrzne szkolenia prowadzone przez inżyniera elektryka z uprawnieniami budowlanymi.

Za dostawę i montaż okien do naszych domów odpowiada sprawdzony producent.

W naszej branży nie można stać w miejscu, gdyż jest to równoznaczne z cofaniem się wobec konkurencji oraz potrzeb rynku. Chcąc oferować rzeczy innowacyjne, wydajniejsze, oszczędniejsze, zarazem tańsze - bo takie są najczęściej składowe konkurencyjnych ofert w naszej branży - musimy bez przerwy uczyć się tego, co nowe i lepsze. A uczyć się oznacza nie tylko, umieć prawidłowo wdrożyć dane rozwiązanie techniczne podczas budowy kolejnego domu. Oznacza także być uczciwym wobec Klienta. Nie możemy namawiać Inwestora do wkładania pieniędzy w rozwiązanie, co do którego nie mamy całkowitej pewności, że w jego przypadku ma ono praktyczne i ekonomiczne uzasadnienie. Klienci oczekują od nas porad, do których potrzebna jest wiedza i kompetencje. Dlatego uczymy się i szkolimy ze wszystkiego, co stanowi przedmiot naszej oferty.

W ten sposób, od początku istnienia naszej Firmy, czyli od 1993 roku, wybudowaliśmy już ponad pięćset domów.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej